Ağır Nakliyat, Özel ekipman ve Lowbed araçlar ile, yurt dışında karayolu ile 150 tona kadar ağır yük taşımacılığı için Gabar dışı Taşıma Hizmetleri ve uzunluk X Genişlik yüksekliği olarak standart dışı boyutlara sahip yükler sunmaktadır. Ağırlığı 150 tonu aşan veya boyutları karayolu ile taşınamayan yükler için özel olarak tasarlanmış proje gemileri ile taşıma imkanı sağlar.

Buna ek olarak, limanlarda ve nakliyelerde olası tüm riskler için uluslararası geçerli bir rapor hazırlamak için bir denetim hizmeti belgesine sahiptir. Firmamız kendi bünyesinde bulunan araçları ile tonlu kargo taşımacılığı konusunda size hizmet vermektedir. Tonlanmış yükleriniz hem Türkiye içinde hem de dışında tüm teslimat noktalarına özenle taşınır.

Ağır Nakliyat

Yurtiçi ve yurtdışı proje taşımacılığının hesaplanması ve analizi doğrultusunda, en uygun ekipmanlarımızla bağlama ve Seç koşullarına bağlı kalarak projenizi en güvenilir şekilde ulaştırıyoruz. Firmamız 1971 yılından bu yana uluslararası kara taşımacılığı alanında güvenilir kalite ve hızlı hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir. Ağır taşımacılık, taşımacılık sektöründe en çok ihtiyaç duyulan bilgi ve uzmanlık dallarından biridir. Bu nedenle firmaya ağır nakliye projesi verilmesi çok önemlidir. Çünkü ağır nakliye veya ağır nakliye sektörü olarak bilinen bu sektörde yapılacak hatalar önemli maddi kayıplara veya yaşam kayıplarına neden olmaktadır. Ağır nakliye projesini üstlenecek firma öncelikle ağır nakliye için Ulaştırma Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş bir firma olmalıdır.

Kahveci Ağır Yük Taşımacılığı

Ağır nakliye yetki belgesi olmayan bir şirkete ağır nakliye projesi vermek müşteri için büyük bir risktir. Dünyada olduğu gibi, Türkiye’de ağır yük taşıyabilen şirketler devlet tarafından yetkilendirilmiştir. Ağır nakliye şirketi araç ve ekipman olarak yeterli donanıma sahip olmalı. Araç ve teçhizat açısından tamamlanmış olsa bile, ağır nakliye konusunda uzman personeli olmayan şirketler, ağır nakliye projesini güvenli bir şekilde tamamlayamayacaklardır. İstas Transport aş, yurt dışından karayolu ile 150 tona kadar ağır yük taşımacılığı için Gabari dışı Taşıma Hizmetleri, özel ekipman ve alçak Yataklı araçlar ve uzunluk X Genişlik yüksekliği gibi standartların dışındaki boyutlara sahip yükler sunmaktadır.