Barkod Etiketi, Kendinden yapışkanlı kaplamalı etiket (kendinden yapışkanlı malzeme) yapışkan olmayan etiketlerde mevcuttur. Genel olarak, etiket preslerinde baskı yapılır, ancak baskı 12 Renkli Baskı makinesinde yapılabilir. Termal etiketler basınçtan daha dayanıklıdır, ancak ısı ve nemden korunmalıdır. En iyi fiyat için en iyi ve en kaliteli kuş etiketini almak için yüksek miktarda sipariş etmelisiniz. Tagmark Label Ltd. Ltd. Biz kuş ürünleri üretmek gibi kalite sorunsuz etiketleme yapabilirsiniz. Üretim şirketlerinin en büyük sorunu, istikrarlı ürünler sağlayamamasıdır. Kodmark, müşterileri için 1 milyondan fazla metrekarelik bir tampon stokuna sahiptir.

Barkod Etiketi

Yurtdışında üretiminin %70’ini ihraç eden Kodmark label GmbH, başarılı satış işlemleri gerçekleştirmektedir. Müşteri Memnuniyeti bildirimlerini en üst düzeyde alarak, sektörde uzun yıllar hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Bu nedenle, eko termal etiket daha uzun sürer. Yapışkan ve kağıt ağırlıklarıyla karşılaştırıldığında, eko termal etiket farklı değildir. Koruyucu bir yüzey olsun. Eko termal etiket etiketi maliyet açısından en ucuzdur ve kısa süreli kullanım için tercih edilir. Eko termal etiketler nemli, sıcak, soğuk ortamlara dayanıklı değildir. Eko termal etiket üzerindeki basınç sürtünme ile kolayca çıkarılır ve kağıt yapısı kolayca yırtılır. Bu nedenle, günlük kullanım için tercih edilir. Eko termal etiket fiyatları eko termal için firmamızı arayabilir. Kırılgan etiketler, bir güvenlik etiketi ve bir garanti etiketi olarak kullanılan yapışkan, çıkarılabilir olmayan bir etiket türüdür. Fikstür etiketlerine benzer kırılgan etiketler , elektronik cihaz etiketleri, cep telefonları, çok çeşitli etiketlerde kullanılan taşınabilir sabit diskler.

Dega Basım Etiket Sanayi

Kırılgan etiketler çok sayıda dış çevre koşullarına dayanıklıdır. Su, nem ,güneş ışığına uzun süre dayanabilen kırılgan etiketler vardır. Kırılgan etiket türleri; baskılı kırılgan kırılgan kırılgan kırılgan kırılgan kırılgan etiketler kırılgan güvenlik etiketi seri numarası etiketi, baskısız etiket, kırılgan etiket baskı cihazı etiketleri garanti etiketleri, kırılgan etiketler fiyatları; baskısız baskılı kırılgan kırılgan kırılgan etiket fiyat etiketi etiket fiyat etiketi etiket fiyat etiketi etiketler 80mm x 60mm x 40mm baskı için Balmumu şeridi kırılgan ile gerçekleştirilir. Bu etiketler Manav, kasap, deli pazar vb. İşletmelerde denge etiketi olarak kullanılır. Hastaneler, hasta kayıt işlemleri ve hastane bankaları benzer şekillerde yerleri yanı sıra numaraları için tercih edilir. Eko termal etiketler, maliyet açısından en ucuz etiket türü oldukları için çok tercih edilir.

Kaynak: https://www.degabasim.com/barkod-etiketi/