Bez Çanta, Doğal jütin yanı sıra, pp dokuma olarak bilinen sentetik jüt, doğal olan kadar doğaya da faydalıdır. PP DOKUMA KUMAŞ (SENTETİK JUT) VE ÇANTA BİLGİSİ PP (polipropilen) hammaddesi insan için hayatı kolaylaştırır. Bu hammaddelerle üretilen PP şeritler, PP dokuma kumaşlar tarafından yatay ve dikey olarak çekilerek oluşturulur. Daha sonra LDPE / PP astar ile lamine edilir ve kullanılabilir hale gelir. Ürün avantajları; Kimyasallara ve neme karşı dayanıklıdır. Çürüme ve mantarlara çok dayanıklıdır. Zehirli değil. Yiyeceklerle temasta zarar yoktur. Hafif, kullanımı kolay. Çok dayanıklı. Kullanım türleri; Yapı malzemeleri (çimento, gübre, üre vb.) İçin dış ambalajlama yapmak, gıda maddeleri (bakliyat, şeker vb.) İçin dış ambalajlama yapmak, büyük torbalar olarak belirtilen çuvalları yapmak, klasik çantalar yapmak, tekrar kullanılabilir alışveriş torbaları yapmak için kullanılırlar.

Bez Çanta Çeşitleri

Ham Bez Çanta, Yurt dışından ülkemize getirilen ve uzun liflerden üretilen jüt, doğal liflerden üretildiğinden ve günümüzde torba olarak üretilen veya torba olarak üretilen gıda gibi diğer tüm ürünlerden üretilebilecek bir sağlık tehdidi değildir. güvenle taşındı. Sert halat kullanımı ve çapraz dikiş kullanımı ile hem doğal ürünlerin hem de dayanıklı ürünlerin seçilmesi sağlanır. Jüt ayrıca çanta, halat, sicim, kanvas ve örtü gibi kumaş kumaşların üretiminde de kullanılır. Günümüzde sağlığa zararlı ambalajların kullanılmasını önlemek için alınan önlemlerden. Biri haline gelen jütten elde edilen çantalar veya diğer ambalajlar, bu dönemde diğer dönemlerden daha önemli görülmektedir. Tela, kumaşa istenen sertliği ve uygun görünümü sağlayan kaliteyi veren farklı metotlar kullanarak iki kumaşı birbirine yapıştıran ara katmandır.

Bez Çanta

Bezcanta.shop, Birçoğunuz, beğendiğiniz ürünleri hazır giyim sektöründeki lider markalardan alıyorsunuz. Ancak bu ürünlerin nasıl dikildiğini ve bir bütün olmak için hangi yöntemleri kullandıklarını pek bilmiyoruz. Bir kıyafet oluşturan düzinelerce malzemeden biri, teladir tela nedir? Bir kıyafetin hangi kısmında. Pantolonun farklı bölgelerinde ve pantolonlarında kullanılır. Öyleyse tela nedir ve tela tipleri, dokuma olmayan dokumasız iplikler, dokuma iplikler, dokuma teller. 3 çeşit tela kaplama kullanım amacı ile aynı fonksiyondur. Kullanım alanları sertlik ve yumuşaklığa bağlı olarak değişebilir. Kumaşa hacim ve sertlik veren kumaşa şekil verir ve kumaşa. Yüzleşebileceği tüm işlemlerde destek olmak ve hacmini kaybetmemesini ve. İstenilen görünüme ulaşmasını sağlamak için yıkama sağlar. En eski zamanlardan beri, tekstil sektöründe kullanılan astarlar, özellikle gömlek ve pantolon yakaları etek biçiminde vazgeçilmez ürünlerden biri olmuştur.

Bezcanta.shop

Bez Kese, Doğal ve suni elyaflardan elde edilen astar. Son dönemde daha sık görülen nonwoven tekniği ile elde edilmeye başlanmış ve elyaf ağı olarak kullanıma hazır hale getirilmiştir. İki astar ve kumaş stilinde kullanılır. Kaplama, tela kumaşa yapışmayı sağlayan yapışkan yüzeylerle kullanılır ve iki kumaşı birbirine yapıştırırken. Kağıt bölgesi katı malzemeyi ütülenmiş renkte sıvılaştırır, böylece iki kumaş birlikte istenen şekli ve hacmi vermek üzere yapıştırılır. kumaş. Kumaş astarı, tekstildeki kumaşın tekrar yapışmasını ve hacim kazanmasını sağlamak için kullanılır. Nonwovan ürünlerden elde edilen kumaş astarı, kumaş bağlama tipine göre birçok tiptedir. Bu türlerden biri ısıya bağlı tutamlar ve düşük maliyetli ve zayıf dirençleri yumuşak dokularda kullanılan gerilimlerdir. İkincisi, kimyasal bağ ile bağlanan iç içe geçme maddelerdir ve bu kadar dayanıklı kemer ve nakışlarda kullanılan ürünlerdir.

Kaynak: Bezcanta.shop