Bez Çanta, Tüketimin çok yoğun olduğu bir dünyada, çevrenin birçok olumsuz etkiye maruz kalması şaşırtıcı değildir. Artan insan nüfusu ve artan gereksinimler nedeniyle, enerji tüketimi ve doğal kaynaklar artmaktadır. Bu nedenle, küresel ısınma ve dünyadaki su miktarındaki azalma son yıllarda ortaya çıkmaktadır. Tüm bunların ana nedenlerinden biri, çok ciddi kimyasallar içeren kimyasal kaynaklı plastik torbaların kullanımı. Kötüye kullanımı ve toplumda sık kullanımları ile yakından ilgili olmasıdır.

Bez Kese

Bu durumu önlemek için, son yıllarda geri dönüşüme tamamen uygun olan, sağlıklı malzemelerden yapılmış çevre dostu bez torbalara odaklandık. Basit bir alışveriş kültürüne sahip bir birey, çoğu insana ve çevreye zararlı olduğu bilinen 500-1000 poşet plastik poşet kullanır. Doğada uzun süredir kaybedilen bu zararlı naylon poşetlerin kullanımından ziyade. Yakın gelecekte bez poşet kültürüne daha çevreci bir yaklaşım benimsememiz gerekiyor.

Bez Çanta Modelleri

Ham Bez Çanta, Bizim için yurtdışında gişeler olduğunu biliyor muydunuz? Neden plastik torbamızın yurtdışında olduğunu öğrenebilirsiniz. Ülkemizde tuval denilen jüt, doğal ipliklerden elde edilen bir malzemedir. Dünyada ve ülkemizde doğal yapısı ile birçok alanda kullanılan jüt nedir ve hammadde nerede yetiştirilir? Çok çeşitli kullanım alanları için tercih edilen bu ürün, doğal yapısı ile. Sağlığa zararlı olmayan pek çok şirketin tercihi olmuş ve birçok sektörde kullanılmıştır. Ucuz işgücü sağlamak amacıyla Hindistan ve Pakistan’da yetişmiş ve. Bu ülkeden dünyaya yayılmış ve iki bitkinin karışımından oluşan liflerden elde edilmiştir. Birçok üründe kullanılan jüt kullanımı yaygınlaştıkça ve ihtiyaç arttıkça Malezya ve Hindistan’da takip edildi. Bu ülkeler bu bölgede işgücü zorluğu ve ucuz işgücü bakımından tercih edilen ülkelerdi.

Bez Çanta

Bezcanta.shop, Bu ülkeleri izleyen diğer ülkeler, Teksas ve Güney Carolina eyaletleridir. Bu ürünün elde edildiği bitkiler, corchorus capsularis ve corchorus olitourus tur’dur. Jüt nedir ve ne tür bir yapısı vardır? Bu ürünün sanayide kullanımı gibi problemler, birçok şirketin düşündüğü problemlerdir. Yılda 2 ila 4 metreye kadar büyüyen jüt bitkileri, çiçek açtıklarında hızlı bir şekilde toplanabilir ve balyalara dönüştürülebilir. Aksi halde, çiçekten sonra tohumda toplanan bitkilerin tohumları çok zordur ve bu kumaşların kullanımı kolay değildir. Sektörde tercih edilmeyen sert kumaşlarda oluşan jüt, istenilen gelire yol açmaktadır.

Bezcanta.shop

Bez Kese, Toplama işleminden sonra balyalar su havuzlarına atılır ve yumuşatılır ve bitkinin. Gübrelerle kaplı olmasını sağlamak için çiçekler liflerden ayrılır ve uzun bir bekleme süresinin ardından çeşitli bitki yaprakları çıkar. Jüt bu aşamalardan geçtikten sonra hazır olur; Ürün fabrika aşamasına gelinceye kadar su havuzlarında tutulur ve lifler ayrıldıktan ve güneşte tamamen kurutulduktan sonra. Ürün ilk önce taraklardan geçirilir ve lifler diğer yapraklardan ve kabuklardan temizlenir. Son olarak, çapraz dikişli iplikler ince olan iplikler olarak sarılır. Halat daha kalın ve daha sert ipliklerden yapılmıştır. Jüt iplikleri de dikiş torbaları ve çadırlar için tercih edilir.

Kaynak: Bezcanta.shop