Bez Çanta, Plaj Çantası: Tüm eşyalarınızı elinize veya çantanıza taşımayınca daha yeşil ve mutlu hissedebilirsiniz. Spor Çantası: Spora giderken kendi kişisel eşyalarınızdaki bir bez çanta içinde eşyalarınızı taşıyacak eşyalarınızı daha da motive edecek. Gördüğünüz gibi, bebek bezi çantaları hayatımızın her alanında bizimle arkadaş gibi görünüyor. Kendinize uygun bir bez çanta ile bu trene katılmak istiyorsanız bez çanta modellerimizi de sayfalandırabilirsiniz. Netpak Ambalaj ile doğa dostu reklamcılık avantajını kullanın. Markanızı, çevreye geri dönüşüme olanak tanıyan basılı bez çantalarla hafızada tutun. Kullanılan hammaddeden, uygulanacak baskı yöntemine kadar, uzman kadromuz ile ürünlerimizi detaylı olarak hazırlıyoruz. Şirketimiz ayrıca farklı alanlarda çantalar yaratmakta ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmaktadır.

Bez Çanta

Ham Bez Çanta, Çevre dostu bez çantalar, tercih edilen promosyon taşıma çantası olarak renkli baskılı bez çanta modelleri kullanılmaktadır. Bez torbalar dokuma olmayan dokuma kumaştan ve pamuksuz kumaştan üretilebilir. Farklı kumaşlara farklı baskı yöntemleri uygulanabilir. Kumaş torbalara ihtiyaca göre flekso, ofset veya tekstil baskı yöntemleri uygulanmaktadır. Bakkallar, müşterilere alışveriş sonrasında kullanmaları için jüt veya nonwoven lamine poşetler sunmaktadır. Bu torbalar uzun ömürlüdür ve kaplama ile tekrar tekrar kullanılırlar. Alışverişlerde kullanılan yeşil çantalar, tek kullanımlık taşıma poşetlerinin kullanımını azaltır. Bu da kaynak tüketimini ve doğaya bırakılan hammadde tüketimini azalttığı için çevre üzerinde olumlu bir etkisi vardır. Jüt çuvalını kullanın, doğa dostu olun.

Uniway Bez Çanta

Bezcanta.shop, Modernize ağ adı verilen başka bir market seçeneği ise çevre için kullanılan marketlerdir. Alışverişten günlük yaşamın her noktasına tercih ettiğiniz çevre dostu ürünler geleceğimiz için büyük önem taşıyor. Şirketimiz çevre taşıma kasalarında yeni ürün üretimi ve yeni ürün üzerinde çalışmaktadır. 2010-2014 yılları arasında Hazarfen Projesi kapsamında. Türkiye Patenti İstanbul’u ilke taşıyan firmamız, Türk Çevreci Market Bag fen projesi ile TÜBİTAK’tan destek ve teşekkür aldı. Kadın çantası, alışveriş, hikayesi neredeyse insanlığa eşit bir kavramdır. İlk çağlardan beri, insanlık birbiriyle etkileşime girmiştir ve bu şekilde onların ihtiyaçlarını karşılar.

Bezcanta.shop

Bez Kese, Para bulunmadığında, mal alışverişi ile alışveriş yapıldı. Her ne kadar bu ürünlerin taşınmasında kullanılan torbalar her yıl bir miktar değişime uğramış olsa da. Yüzyıllardır kullanılmakta olan nadir taşıma aracı bez çanta olarak ortaya çıkmıştır. Ülkemizdeki bez torbalara gelince, Netpak Ambalaj akla geliyor. İlkel çağlarda, hasır çantalar yapıldığında, bu çantalar daha kaliteli ürünlerle değiştirildi. Sanayileşme bez çantalar yerini aldı. Her ne kadar naylon poşetler son yıllarda ucuzlukla ön plana çıksa da, neden oldukları. Zarar ve zayıflıkları nedeniyle bilinçli insanlar tarafından kullanılmaya başlanmamıştır.