Cami Restorasyon, Anotlanmış tabakasının kalınlığı L akım yoğunluğuna bağlı olarak 100 mikron arasında değişen oksit kalınlığı ile elde edilir. Şirketimizde profilleri iki ön işleme süreçleri, mekanik ve kimyasal. Anotlanmış kaplama işlemi sırasında mekanik işlemler 1 anotlanmış parlatma işleminden önce-parlatma:parlatma işlemi 2 yüzeye saten süreci özel cila uygulayarak yapılır : paspas süreci için paslanmaz çelik tel fırçalar ile çok sayıda satır ile yüzey sağlamak suretiyle tutulurlar.

Cami Restorasyon

Kurşun Kaplama, Anodik oksidasyon süreci-kimyasal işlemler 1-yağ giderme: alkalin bir banyo. Profil yüzeyinde yağ, kir ve çapa temizlemek için uygulanır. 2-Mat banyo: sıvı kostik ile alüminyum yüzey paspas işlemi. Kostik banyolarda Al konsantrasyonu önemlidir ve takip edilmelidir. Asidik paspas, sıvı kostik yerine de yapılabilir.

Kurşun Kaplama

Alüminyum Kaplama, 3-nötralizasyon: elektrokotta üretilen parlatma ve kimyasal parlatma işlemlerinin bir sonucu olarak alüminyum yüzeyde oluşan tabakayı temizlemek için kullanılan asidik bir banyodur. Sülfürik asit içeren banyo, düşük konsantrasyonlarda oksitleyici bir asit veya kompozit alüminyum yüzeyde korozyonu önlemek için eklenebilir. 4-eloksal kaplama: alüminyum eloksal işleminde sülfürik asit kullanılır.

Alüminyum Kaplama

Bakır Kaplama, Kaplama tabakasının oluşum hızı dakikada 0,5 mikrondur. Tesisimizde 5 eloksal banyosu vardır. Dördünün kapasitesi 12000 Amper ve diğerinin kapasitesi 15000 Amper. Tesisimizde 5 mikron ve 25 mikron kaplama kalınlığı profilleri üretilmektedir. 5-boyama: biz 4 boyama banyoları var. Bunlar nikel, kalay, bakır ve sarı banyolarımız.

Bakır Kaplama

Elektrolitik yöntemle renklendiriyoruz. Bu banyolarda kullanılan redresörlerimizin kapasitesi 8000 amperdir. Fakatç; yüzeye renk vermek için açılan kimyasal gözeneklerle dolu alüminyum yüzeyli eloksal banyosu. Uyguladığımız renkler: Inox, Bronz, kahve, siyah, sarı ve Bordeaux Alüminyum kaplama renkleri.

Kurşun kaplama ustası

6-algılama süreci: fabrikamızda soğuk algılama işlemi uygulanır. Bu yöntemde nikel florür esaslı kimyasal kullanılır. İşlem sıcaklığı 20-30 ° C’dir ve işlem süresi mikron başına 1 dakikadır. Eloksal kapasitemiz ayda 1200 ton ve yılda 14 400 tondur Alüminyum cephe kaplama.

Kubbe kurşun kaplama detayı

Caminin restorasyonu tarihi camilerde yapılmalı ve dini dokular şu anda camilerde çok fazla ve bu dini dokular aslında caminin özelliklerini temel olarak edinmiştir. Restorasyon çalışmaları bu dini dokulara zarar vermeden yapılmalıdır.

Kubbe kurşun kaplama fiyatları

Caminin restorasyonunda çimento kullanılmamalıdır ve restore edilmiş cami, inşaat şirketleri tarafından buna uygun olarak saygı duyulacak ve restore edilecek şekilde parlamaması için parlamamalıdır. Erkar yapımı şeklinde, herhangi bir caminin restorasyonu başlamadan önce arkeolojik çalışmalar yapılmalıdır.

Kurşun kaplama nasıl yapılır

Aksi halde, altında yattığını bilmediğimiz değerleri ortadan kaldırdık. Bu durumda, hem dini hem de kültürel açıdan bizi derinden etkiledi ve sarsıldı. Caminin restorasyonu sırasında dikkate alınması gereken çok önemli bir konu, caminin daha önce olduğu bölgede meydana gelen depremlere bakmaktır.

Kurşun kaplama nedir

Bunun nedeni, camideki hasarın iyi olup olmadığını ve düzeltilip restore edilebileceğini bulmaktır. Caminin restorasyonu sırasında, caminin iyi bir haç karışımı veya taştan yapılıp yapılmadığını öğrenmeniz gerekir.

Cami kubbesi neden kurşun kaplanır

Aksi takdirde camide gerçekleştireceğiniz eserler caminin restorasyonundan sonra ortaya çıkacak ve eski kimliğini asla yakalayamayacaktır. Bu tür şeylerin hepsine sahip olan ve yapılması gereken kuruluşumuz, yarın için kaliteli hizmete dikkat ediyor. Kalite iş görgü kadar önemlidir. Sonuç olarak, bu duygularla sağlanan hizmet çok zevk verir.

Kurşun kaplama sistemleri

Cami camilerimizi korumak için kurşun ile kaplıdır. Bunun yanı sıra, sanat eserleri olan camilerimiz, geleceğimiz için gidebileceğimiz kültür örnekleridir. sonuç olarak, mimarimizdeki caminin restorasyonundaki uzmanlar, hem fayans, gravür ve kalem çalışmaları süslemelerle özenle yapılır.

Bakır kaplama fiyatları

Ayrıca, tek bir süs hakkında konuşmak yeterli olmayacaktır. Aynı zamanda camilerde çok sayıda ahşap eser içerir. Ayrıca camilerde mermer oymalar sıklıkla görülür. Firmamız bünyesinde bu konuda çalışan birçok mermer ustası, eski yaratılış mermerinin bakım ve onarımını üstlenmektedir Alüminyum kaplama fiyatları.

Bakır kaplama firmaları

Başka bir bölüm taş işçiliğidir. Antik eserlerde bulunan, her biri farklı işçiliğe sahip birçok organik taş vardır. Firmamız olarak, yıllardır taş işçiliği, taş oyma işlemleri, hamur yapımı vb. gerektiren taş işleri üretiyoruz Alüminyum kaplama nasıl yapılır.

Alüminyum bakır kaplama

Birçok taş işi gerektiren taş işlerinde profesyonel yetkinliğe sahip yetenekli taş ustalarımız ile. Malzemenin kalitesi firmamız tarafından belirlenir Alüminyum kaplama çeşitleri.