Ekran Değişimi, işlemi ekran değiştirme işleminden biraz daha uzun sürebilir. Cam değişim işçisi için gereken süre ortalama 1 saattir. Ücretsiz nakliye fırsatı ve ekran değişimi hizmetleri Türkiye de nerede olursanız olun ekran değişimi işlemlerini kabul ettiğimiz nakliye şirketleri aracılığıyla cihazınızı mağazamıza gönderebilirsiniz. Cihazınız mağazamıza ulaşır ulaşmaz aynı gün içinde tamir edilecek ve size ücretsiz gönderilecektir. ASUS display Exchange için mağazamıza gönderdiğiniz tüm teknik işlemler videoya kaydedilir ve isterseniz size gönderilir. Ticari kaygıların her zaman ikincil olduğu Kadıköy Cep Hastanesi mağazalarında öğrencilere %10 indirim fırsatı sunulmaktadır. Öğrenci kimlik kartlarını teknisyenlerimize teknik işlemlerden önce gösteren öğrenciler mevcut fiyatta %10 indirim fırsatından yararlanabileceklerdir.

Cep Telefonu Tamiri, Tamirdünyasi ekibi olarak LG K8 ekran değişikliği mümkün olduktan sonra meydana geldi aksi takdirde ekranda 6 ay garanti veriyoruz ve sizden kaynaklanmayan sorunları çözüyoruz uzman teknisyen arkadaşlarımız tarafından LG K8 ekran değişikliğini incelik ve deneyimlemek istiyoruz 1 ila 2 saat içinde onarımı gerçekleştiriyoruz.Bu değişiklikten sonra bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ve daha önce olduğu gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Kırık LG Display Borsası Kadıköy bölgesinde ekran değişimi hizmetleri konusunda lider firmalardan biri olduğumuzu belirtmek isteriz. Ayrıca hızlı ve kaliteli çözümler konusunda bizimle ortak olabilir ve ekran değişim hizmetleri uzman personel tarafından sağlanan emin olun. Ayrıca dokunmatik değişim veya dokunmatik panel sorularınız için bizi seçebilir ve bizimle profesyonel çözümlere dahil olabilirsiniz.

Cam Değişimi, Hizmetimizden aldığınız hizmetten özellikle ekran değişimi hizmetlerinden bağımsız olarak telefonlarınız herhangi bir şekilde zarar görmeyecek ve içerdiği bilgiler tamamen korunacaktır. Yani tüm telefon sorunları için bizi tercih edebilirsiniz. Hızlı ve profesyonel bir Asus onarım servisine ihtiyacınız varsa bütçenizi sarsmayacak şekilde Asus onarımlarını yapmak için Pocket Hospital a güvenebilirsiniz. Paramparça ekranlardan sıvı hasarına kadar eğitimli teknisyenlerimiz en yaygın Asus problemlerini çözme konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir.