Cep Telefonu Tamiri, O zaman ‘ne yapıyoruz, ne yapıyoruz’gibi sorunlarımız var. Bunu halkımıza tavsiye ederim, ikinci el cihazları satın alırken mutlaka şirketleri tercih ederim. Çünkü net olmayan kişiden cep telefonunu aldığımızda, o zaman bir sorun satıcıya ulaşamazsa. Verdiği 23.000 TL telefon satmak ama kısmen niyeti için satamaz. Kısacası, o bir kurban. Bir kişi bir cep telefonu mağazası seçtiğinde, en azından çalmak için bir kapı olacak ve mağazalar olabildiğince yardım etmeye çalışacaktır. Cihaz ya geri alınır ya da değiştirilir ya da sorunu giderir, Kısacası vatandaşın kurbanı olmaz.

Cep Telefonu Tamiri

Ancak cihaz elden alındığında, çalmak için kapı olmadığı için bu şekilde çok önemlidir ” dedi. “Cihazın fatura satış sözleşmesi teslim olsa bile” 3 ay garanti satarken mağaza tarafından ikinci el telefon ve onlar müşteri zarar yok bir sorun varsa, dedi, ” Biz ikinci el telefonu satarken, cihazın fatura satış sözleşmesi teslim olsa bile. Bu saatte, bu tarihte bizden alındı. Bu tarihten sonra, sorunlar kullanıcıya aittir, ancak ikinci el garantiyi sona erdiren cihazlar 3 ay garanti veriyoruz. Bir müşteri on müşteriye eşit olduğundan, on müşteri yüz müşteriye eşittir. Böyle devam ediyor, bu yüzden müşteriyi kaybetmekten ziyade cihazı hatasız satmayı tercih ediyoruz.

Cephastanesi.org

Onarım Akademisi, küçük arızalardan büyük arızalara kadar cep telefonu tamir servislerine sahiptir. Su kontağı, kırık LCD, hoparlör, mikrofon, pil, ağ ve diğer tüm arızaları başarıyla onarıyoruz. Cep telefonu tamir servisi; anakart üzerinde müdahale ve hizmetler gibi yazılım güncellemesi mevcuttur. Ön cam değiştirme ücretimiz 150 TL’dir ve orijinal ekranlar kullanılır. iphone 7 ön cam değiştirme iPhone 7 ekran değiştirme iPhone 7 LCD ekran ve cam değiştirme sırasında ve sonra telefonunuz kesinlikle bilgilerinizi silmek değil. Bilgilerinizin teknik servisimiz tarafından silinmeyeceğini garanti ederiz. Aynı zamanda, telefonun performansı, dokunmatik hız, dokunmatik hassasiyet ve ekranın parlaklığı kesinlikle değişmez.

Cep Hastanesi

Ekran değiştikçe, telefonunuz test edilecek ve inceleme için size sunulacaktır. Bir dokunmatik ekran değişikliği olarak iPhone 7 ekran değişimi %100 seri numarası ve orijinal iPhone 7 ekranlar kullanılarak yapılır. İPhone 6 ön cam değiştirme dokunmatik ekran değişimi markamız tarafından yapılır ve %100 orijinal ve seri numarası ekranları kullanılır. İphone 6 ön cam değiştirme 10o iPhone 8 ön cam değiştirme 250 TL, teknik servis garantisi ve işçilik maliyetleri de dahil olmak üzere. Tamamen orijinal malzemeler kullanıyoruz. Kullandığımız ekran ve cam değişiklikleri %100 orijinal parçalardır. Telefonunuzun dokunmatik hassasiyeti ile herhangi bir sorun olmaz, biz 6 ay boyunca garanti.

Cep Telefonu Tamiri Fiyatları

iPHONE 8 Plus ön cam değiştirme, teknik servis garantimiz ile işçilik ücreti de dahil olmak üzere 300 TL’dir. Orijinal malzemeleri tamamen kullanıyoruz. Kullandığımız ekran ve cam değişiklikleri %100 orijinal parçalardır. Telefonunuzun dokunmatik hassasiyeti ile herhangi bir sorun olmaz, biz 6 ay boyunca garanti. 8 artı cam değiştirme iPhone 8 artı telefon düştü ve cam kırık? Telefonunuzda bir görüntü varsa ve kullanabilirsiniz? Son sadece 300 TL ön cam değişikliği yaparak yüksek fiyatlar ödemek için tam ekran değişikliği. Telefonu açtığınızda, görüntü yoksa, ekranı değiştirmeniz gerekir. Telefonu açtığınızda, bir ekran görüntüsü var ve dokunmatik çalışıyorsa, ön camı değiştirmeniz gerekiyor.