Kuşe Etiket, Küçük bir şey gibi görünse de, diğer tarafa verdiği izlenim ve kurumsallık tartışmasız. Nakliye etiketinin termal etiket olması gerekmez. Bazı şirketler, etiket şirketinden bir kuş etiketi olarak termal yerine nakliye etiketini satın alabilirler. Bununla birlikte, piyasadaki en çok tüketilen nakliye etiketi eko termal etikettir. Etiketin amacına göre, lamine termal kargo etiketi suya dayanıklı dipfries uzun süreli kullanım için idealdir.

Kuşe Etiket

40×58 Terazi Etiketi, Kullanım amacına bağlı olarak, lamine termal kargo etiketlerinin kullanımı, İşinizi kolaylaştırmak için benzer şekilde etiketlere ihtiyaç duyulmadığı sürece işletme maliyetlerini ekonomik olarak artırır. Standart termal kargo etiketine kendi logonuzu ekleyebilirsiniz. Düşük hacimlerde düşük maliyetli görünebilir, ancak yüksek alımlarda bu maliyet fiyatları etiketlemek için yayılır. Standart termal kargo etiketi farklı boyutlarda olabilir.

40×58 Terazi Etiketi

Kargo Etiketi, Standart termal kargo etiketi standart 100×100 termal etiket 80×100 termal etiket 135×100 termal etiket 150×100 termal etiket boyutu olabilir. Basılı standart termal kargo etiketi ortalama olarak 3 iş günü içinde gönderilir. Kargo süresinin zamana yakın olması ve Kargo süresinin stokta geçmesi durumunda siparişler bir sonraki iş gününde kargoya verilebilir.

Kargo Etiketi

Eko Termal Etiket, Standart termal kargo etiketi hakkında sormak istediğiniz diğer sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kargo etiketi istenilen boyutlarda kısa süreli kullanım için tasarlanmıştır.Paketler Kraft olduğundan, kullanılan hammaddenin yapıştırıcısı, dış yüzey düz bir yüzeye göre daha düz olduğundan cinsiyete özgüdür. Nakliye kırık etiket kargo taşıma talimatı etiket logo baskılı Adres etiketi lamine termal etiketler, eko termal etiketlerden daha dayanıklı ve dayanıklıdır.

Eko Termal Etiket

Eko termal etiket raf etiketi gibi uzun vadeli etiketler için Terazi şeklindeki kısa vadeli etiketler için lamine termal etiketler kullanılır. Eko termal etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka olmayan bir etiket türüdür. Kağıt üzerinde termal lamine bir sonucu olarak ortaya çıkar. Kullanılan barkod, yazıcının baş alanındaki ısı ile birlikte termal sıvılaşmayı gösterir ve Eko termal etiket üzerinde bu şekilde yazdırır. Bu nedenle, eko termal etiket üzerine yazdırmak istediğinizde, şeritler kullanmanız gerekir.

Kaynak: Dega Basım Etiket Sanayi