Akrilik Zemin Kaplama, Sen bir çevre mühendisi ve A sınıfı İş Güvenliği Uzmanısın. Yalova’da siyaset yapıyorsun. Uygar ülkelerde uygulamalar gördün. Aktif bir bisiklet kullanıcısısın. Yalova’da ailenle bir hayat planlıyorsun. Bu yüzyılın en önemli sorunu atalettir. Şehir küçük. Trafik felci. Obezite vardı ve başını yürüdü. Dolaşım sistemi ve dengeyi besleyen aktivite Bisiklete binmektir. O zaman yapalım. On yıl önce Hollanda’da Amsterdam’da bir fuara katıldım. Şehrin kalbindeki büyük tren istasyonundan iner inmez, gördüğünüz şey bir sürü bisikletçi. Bir çok insan yaşlı bir adamdan genç bir adamın spor takımına bir takım elbise Bisiklete biner.

Akrilik Zemin Kaplama

Desenli Asfalt, Şehirde büyük bisiklet yolları üzerinden güvenli bir transfer var. Bisikletlerin çoğu sepet. Bedenler gereksiz kilo taşımıyor. Şehrin her yerinde bisiklet var. Kauçuk zemin sistemleri, estetik görünüm, şok emici koruyucu ve esnek olmanın yanı sıra en önemli özellik ve üretim hedefleridir. Bu önemli özellikler, çocuk oyun alanları ve parklar sayesinde, tüm kapalı ve açık spor zeminleri ve sosyal alanlar, insanlara güvenlik fonksiyonu sağlamak için sosyal kullanıma, düşen yaralanmaya ve darbeye açıktır. Kum ve diğer oyun alanları malzemelere kıyasla daha temiz ve hijyeniktir.

Desenli Asfalt

Bisiklet Yolu Boyası, Temizlik kolayca yapılabilir ve yağmur veya su temizlenebilir sonra. Demonte edilme yeteneği sayesinde tamir edilebilir ve çok kolay muhafaza edilebilir. Yürüme alanlarında yürümek kolaydır ve hem enerji tasarrufu hem de konfor arttırıcı niteliklere sahiptir. Şehre birkaç adım yürüdüğünüzde 4-5 katlı otopark benzeri bir yapı görüyorsunuz. Bu yapılara dikkatli bir şekilde bakmak sadece bisiklet parkının zeminlerinin olduğu anlaşılmaktadır. Binlerce bisiklet. Kasabaya biraz daha geldiğinizde motorcu polisleri görürsünüz. Şehirde yürüyüş veya Bisiklete binen insanlar var.

Bisiklet Yolu Boyası

Tramvay ve Üç Tekerlekli Bisikletler yayaları şarj eden sistemlerdir. Bisikletler de naziktir. Eminim şu anda elektrik takviye kuvvetleri vardır. O zaman, büyük hacimli katlanır ikiz sel tarafı kabinde birçok bisiklet türü gördüm. Hayranlık duyulmadı. Büyük on yıl geçmiş. Bundan sonra ülkemize bakalım. Son yedi ya da sekiz yıldır, bisiklet kullanımı hükümetlerimiz tarafından desteklenmiştir.