Gebze Branda, Esnek kalkış ve durdurma hızlarının yanı sıra sabit bir hız açık ve kapalı modele sahip iki ana model olarak sunulmaktadır. Yüksek hızlı pvc branda kapılar kumaş dokusu ile yüksek mukavemetli pvc malzemeden yapılmıştır. İzolasyon seviyeleri seksiyonel kapılar kadar olmasa da hava akışını etkili sonuçlar verdiği ölçüde kesmek için sürekli çalışırlar. Tüm fazla mesai süresince durmadan hem iç hem de dış mekanlarda çalışabilirler. Yüksek hızlı PVC spiral iç veya katlanır kapı dış son derece dayanıklı motor ve redüktör sistemleri vardır. Gerektiğinde büyük izolasyon sağlamak için seksiyonel kapı ile birlikte uygulanabilirler. En önemli ihracat ürünlerinden biridir.

Otomatik Branda Kapı, Hayvan barınaklarında ve ahırlarda düşük hızlı çalışan sistemlerde havalandırma pencereleri olarak da uygulanabilirler. 8 MT YE ulaşan geniş açıklıkların otomatik ve manuel açılmasını ve kapanmasını sağlarlar. Oldukça ekonomik ve pratiktirler. Ağır araç trafiği gerektiren ve iç hava koşullarının dış ortam koşullarından en az etkilenmesi gereken alanlarda son derece başarılı çözümlerdir. Esnek PVC branda sistemi sayesinde çok uzun ömürlü ve güvenli sistemlerdir. Esnek kalkış ve durdurma hızlarının yanı sıra sabit hızlı açma ve kapama modeli ile iki ana model olarak sunulmaktadır. Yüksek hızlı pvc branda kapılar içinde kumaş dokusu ile yüksek mukavemetli pvc malzemeden imal edilmiştir. İzolasyon seviyeleri seksiyonel kapılar kadar olmasa da hava akışını etkili sonuçlar verdikleri azami ölçüde kesmek için sürekli çalışırlar. Tüm fazla mesai süresince durmadan hem iç hem de dış mekanlarda çalışabilirler.

Forklift Brandası, Yüksek hızlı PVC spiral iç mekan veya katlanır kapı dış mekan son derece dayanıklı motor ve redüktör sistemlerine sahiptir. Gerektiğinde büyük izolasyon sağlamak için seksiyonel kapı ile birlikte uygulanabilirler. En önemli ihracat ürünlerinden biridir. Hayvan barınaklarında ve ahırlarda düşük hızlı çalışan sistemlerde havalandırma pencereleri olarak da uygulanabilirler. 8 mt ye ulaşan geniş açıklıkların otomatik ve manuel olarak açılıp kapanmasını sağlarlar. Kapılarımız brandadan yapılmıştır sistemi esnek kılan en uygun çözüm her iş çalışanının bildiği gibi farkında olduğumuz küçük kazaların bir sonucu olarak dikkatsizliğin bir sonucu olarak endüstrinin yaşadığı kapılardan biri olan hızlı Pvc spiral kapılardır.