Renkli Desenli Asfalt Yapımı, Elastik zeminlerde yürümek ayaklara zarar vermez ve uzun süreli yürüme mesafeleri için en iyi seçenektir. Bu şekilde, spor siteleri için daha fazla katılım olabilir. Şeritte yürüyüş yolları çizilir, iki yol gidiyor ve geliyor ve kalabalık yerler için karışıklık önlenir. Zeminin rengi, yolu tekrar yapacak olan kişinin tadına göre belirlenebilir. Yürüyüş yolları içerdikleri malzemelerin yardımıyla yağmur havalarında su barındırmaz ve giymez. Kauçuk zemin kaplama kauçuk zemin kaplama alanları fitness veya diğer fitness merkezleri çocuk oyun alanları yürüyüş yolları olabilir.

Renkli Desenli Asfalt Yapımı

Dekoratif Asfalt, Parklarda ve koşu yollarında kullanılır, çünkü aşınmaya dayanıklıdır. Bu alanlarda, sert temas tekrar zemin giymek için kullanılabilir. Bununla birlikte, kauçuk kaplama ile, bu durumu basit bir şekilde önleyebilirsiniz. Yaptığınız kauçuk zemin kaplamasına farklı renk tonları ekleyebilir ve bu renklerin yanında farklı desenler oluşturabilirsiniz. Çocuk parkları için bu desenler çok ilginç olacak. Ayrıca yürüyüş yapmak ve keyifli koşu yapabilirsiniz.

Dekoratif Asfalt

Bisiklet Yol Yapımı, Sen insanlar boyama yapmak gerekmez araçların yolda yürümek olmaz bir yerde asfalt işi yapmış olacak. Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu da asfalt aletlerin kalitesidir. Çoğu asfalt sıcak havalarda giyilebilir ve kullanılamaz. İşin ustaları olan insanlarla çalışırken, bunun asfaltın içine eklenen materyallerin yardımıyla önlenebileceğini göreceksiniz. Bu çalışma sonucunda asfalt yolunuzu bakım gerektirmeden uzun yıllar kullanabilirsiniz. Klasik asfalt kullanım alanları klasik asfalt kaplamalarda sıklıkla kullanılmaktadır.

Bisiklet Yol Yapımı

Renkli Baskı Asfalt, Ağır kamyonların sürekli geçişi için, dayanıklı bir yol yardımıyla uzun süre tekrar inşaat çalışması gerektirmez. Hem kaldırım hem de kaldırım sokakları ve sokakları da site yolları için yaygın olarak kullanılmaktadır. Özellikle soğuk iklime sahip yerlerde asfalt çalışmaları bu alanlarda çok yüksektir. Kapalı ve açık otopark alanları, klasik asfalt yönünde tercihlerini kullanarak yoğun trafiğe maksimum dayanıklılık katmaktadır.

Renkli Baskı Asfalt

Projenizde bir meracam alanınız varsa veya burada uzun vadeli bir zemin istiyorsanız, asfalt işinizden daha fazla olacaktır. Klasik asfaltın avantajları maliyet açısından çok düşüktür. Ayrıca inşaattan sonra uzun süre bakım gerektirmez ve ek masraflara neden olmaz. Hızlı uygulama nedeniyle, aynı gün içinde kullanıma hazır hale getirilebilir. Elastik bir yapıya sahip olan klasik asfalt, yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır. Otoparklar için yüksek kayma direnci gösteren kazaları önler.

Kaynak: Gündoğdu Asfalt / Renkli Desenli Asfalt / Bisiklet Yolu Yapımı