Renkli Desenli Asfalt Yapımı ve uygulaması son otuz yılda geliştirilen en dayanıklı dekoratif zemin kaplama sistemidir. Parke döşeme Tuğla ve diğer zemin kaplama ürünlerinin çok ötesinde dekoratif bir asfalt baskı sistemidir. Çimento mukavemetini ve asfalt esnekliğini içeren kompozit bir üründür. Yazdırdıktan sonra yüzey renkli yüzey kaplama sistemi kullanılarak renklendirilir. Uygulandığı yerde estetik dayanıklılık ve mükemmel bir görünüm kazandırır.

Renkli Desenli Asfalt Yapımı

Dekoratif Asfalt, Parke taş Tuğla ve mimari açıdan ayrı ayrı döşenen diğer zemin kaplama ürünlerinin çok ilerisinde bulunan dekoratif asfalt baskı sistemidir ve uygulandığı ortama uyum gösterir. Çimento mukavemetini ve asfalt esnekliğini içeren kompozit bir üründür. Desenli renkli asfaltın avantajları güneş ışığını yansıtır bu nedenle asfaltın yanan sıcaklığını hissetmez. Renk seçenekleri sayesinde estetik bir görünüm sağlar. Diğer toprak kaplama türlerine göre ekonomiktir.

Dekoratif Asfalt

Bisiklet Yol Yapımı, Çimento mukavemeti ve asfalt esnekliği ile benzersiz bir zemin kaplama sistemidir. Desen ve renk seçenekleri: uygulama yapıldığı hız şehrin mimari dokusuna uygundur soğuk ve sıcak havalarda kanıtlanmış bakım kolaylığı performans rengi ve desenli asfalt döşeme sistemleri benzer ürünleri ayırt eden ana özelliklerdir. Dekoratif asfalt boya ve asfalt kalıpları tamamen uzman ekiplerimiz tarafından üretilmektedir. Firmamız ISO 9001 ISO 14001 kalite belgesine sahiptir. İdeal kullanım alanları ; Yaya kaldırımları yürüyüş yolları ve yollar kareler renkli asfalt toprak zemin uygulanabilir yanı sıra mevcut kırık asfalt veya beton zemin üzerine uygulanabilir.

Bisiklet Yol Yapımı

Renkli Baskı Asfalt, Mevcut asfalt zemin güçlendirmek ve dekoratif bir görünüm elde etmek için mevcut asfalt zemin pratik ve hızlı bir uygulama tek renkli yüzey kaplama işlemi ile elde edilir. Park alanları spor alanları asfalt boyasının Faydaları 1. Özel çimento ile akrilik reçine bazlı boya asfalt üzerinde kolayca çıkmaz ve renkli görünüm yıllarca kalır. 2. Özel çimento içindeki sertleştirici sayesinde asfalt asfaltın aşınma direncini normal asfalt ile karşılaştırıldığında üç kat arttırır.

Renkli Baskı Asfalt

Özel boya sayesinde asfalt dayanıklılığını + 70 dereceye kadar korur ve eklemler ilk görünümünü korur. Desenli renkli asfalt uygulaması son yirmi yılda geliştirilen en dayanıklı dekoratif zemin kaplama sistemidir. Dekoratif asfalt baskı sistemi mimari açıdan ve desenli renkli asfalt görünümüyle uygulandığı çevreye gösterdiği uyumdan ayrı ayrı döşenen parke taş tuğlası ve diğer zemin kaplama ürünlerinin çok önündedir.