Hakkımızda

SEO alanındaki tüm çalışmalarımız, zor görünse de basitlik ilkelerine dayanır. Sahip olduğumuz tecrübe ve teknikleri hızlıca sahip olduğunuz web sitenize uygularız. Amaç ve istekler doğrultusunda hizmet etmek yerine ve sanattan ziyade kullanıcıların hayatlarını kolaylaştıracak girişimler yapmak bizleri mutlu etmektedir. SEO Lanse ile tanışmak zaman alır, bu sebepten uzun süreli çalışmaların yanındayız.

Biz Kimiz?

SEO Lanse; Bireysel ve Kurumsal Dijital Pazarlama veya SEO hizmeti vermek amacıyla 2010 yılında Mehmet KARAOĞLU tarafınca kurulmuştur. SEO Lanse, kuruluşunun aynı yılında tüm mecrada sayısız sektöre hizmet sağlayarak başarılı sonuçlar elde etmiştir. Türkiye’nin Dijital Pazarlama ve SEO Ajansı, sloganı ile güvenilir ve aktif, kesintisiz bir hizmeti ilke edinmiştir. Bu sebeple Dijital Pazarlama ve SEO hizmetlerinde deneyimlerimizden yola çıkarak seni hedeflerine ulaştıracak bir portalı hizmet şekliyle hazırlamıştır.

SEO Lanse; Hız, Yenilik, Kalite ve güncellik üstüne hedeflenen üst düzey dijital medya ve SEO ajansıdır. 360 derece hizmet ve reklam niteliğinde çalışmalarını kesintisiz sürmekte, Dijital Pazarlama ve SEO kategorilerinin tüm yeniliklerini ise takip etmektedir. 150’den fazla kuruluş veya markanın, 300’den fazla tasarı ve projenini yönetimini Start Up şekliyle aralıksız sürdürmektedir. Aynı zamanda bir “Google Partners” Premium ortağıdır. SEO Lanse ekibi bir kurum veya kuruluşun, Bireysel ve Kurumsal ayırt etmeksizin ihtiyacı olan tüm hizmetin kendisini sunmaktadır. Bu hizmetlerin tamamını hızlı, rasyonel ve kalıcılık ile profesyonel bir yapıda hayata geçirmektedir.

SEO Lanse; Müşterilerini yakından tanımak ve tanışmak amacı ile SEO ID yönetim sistemini oluşturmuştur. Bu sayede tüm müşteriler projelerini yakından takip etmekte ve yeni isteklerini belirte bilmektedir. SEO ID desteği ile yapılan veya hayata geçen tüm çalışmaların raporlarına anlık olarak ulaşabilirler. Proje ve devamlılık ile hizmetlere yönelik her türlü riski takip etmek amacı ile SEO ID yönetim panelini oluşturmuştur. Hızla evolüsyon elde eden ve her zaman sektörün lideri hedefinde hizmetlerini sürdürmektedir. Dijital Pazarlama veya SEO hizmetlerinde önceliği müşterisinin memnuniyet veren öncü bir kuruluştur.

SEO Lanse; Müşterilerine hizmetin en iyisini uygun ve hızlı çözümler ile üretmek amacı ile alanında profesyonel iş ortakları ile çalışmaktadır. Kısacası sizi müşterilerinize en iyi şekilde yansıtacak hizmetleri profesyonel anlamda sizlere sunuyoruz. Böylece kalıcılık ve başarı odaklı yürütülen hizmetleri sizlere sunmaktadır. Pazarlama ve SEO hizmetlerinde ise güncel fikirler kullanır. Ziyaretçi veya Müşterilerinizin ise psikolojik davranışlarını takip eder. Sosyal Medyada ise marka ve online itibar değerinizi yükseltir. Dünyadaki mecranın veya sektörünüzün tamamına ulaşmak ve potansiyel müşterilerinizin sayısını arttırmak istiyorsanız. SEO Lanse’ı tercih edebilirsiniz…

Vizyonumuz

Misyonumuz

SEO Blogu

SEO Bloğumuzda yaratıcılık ve otoriterlik adına hazırlanan Dijital Pazarlama yazılarımıza ulabilirsiniz.