Hasta Yatağı Kiralama Fiyatları İstanbul, Motorlu hasta yataklarının özelliklerine göre iki motorlu üç motorlu ve dört motorlu çeşitleri vardır. Motor kafa parçası ayak parçası yüksekliği ve düşük Türüne göre ayarlanabilir. Piyasada inme hastalarının tedavisi için üretilen farklı yataklar vardır. Üreticileri tarafından son derece işlevsel olarak geliştirilen bu yataklar sınırlı hareket kabiliyetine sahip felçli hastalar için kolaylık sağlar. Hasta yatağının içindeki bölüm sayesinde hastanın tuvaletini bir tuvalet yatağı yapmak da mümkündür. Buna ek olarak hastanın sırt ve bacakları kontrol ile konumlandırılabilir.

Hasta Yatağı Kiralama İstanbul, Otomatik hasta yatağı otomatik hasta yatağı elektrikli hasta yatağı yatakları yatağın istenen noktalardan hareket edebilmesi üzerine üretilen yataklardır. Bu tür yatak hastanın iyileşmesi veya uzun süreli yatarak tedavi koşulları sırasında hastalara kolaylık sağlayacaktır. Hareketli olması ve hastanın konumlandırmasına izin vermesi hastanın akrabaları tarafından daha sık tercih edilen hastanın yatağı olma özelliğini de sağlar. Katlanabilir hasta yatakları sağlık koşulları el verdiği sürece hastanın oturmasına izin veren yataklardır. Katlama ve mobil evin farklı odalarında kullanılmasına izin verilir. Hava yatağı yatak bağımlı hastaların tedavisinde kullanılan hava yatakları hastalar için büyük önem taşımaktadır.

Hasta Karyolası Kiralama, Hastada uzun süreli yatak nedeniyle gelişebilecek basınç yarasını önlŞifa için hastayı yatağa yerleştirerek kullanılır. Hava yatağındaki motor sayesinde yatak otomatik olarak hareket eder ve hastaya hareket sağlanır. Tıbbi şirket desteği hasta yatağı satın alınmadan önce bir tıbbi şirket desteği alınmalıdır. Firmaya hasta hakkında tüm detaylar verilmelidir. Tıbbi şirket elde edilen detaylara dayanarak hastanın yakınlarına alternatifleri ve işlevleri açıklayarak hastaya en iyi yatağı sağlar. Hastanın yatağını satın aldıktan sonra tıbbi şirket yatağın kurulumunu evde yapar.

Hasta Yatağı Kiralama Fiyatı, Sonraki dönemlerde belirli dönemlerde bakım yapar. Yatak yan aparatlarının yanı sıra hasta yatağında yatağın kullanımı sırasında yatak aparatını almaya uygun olacaktır. Hastanın daha rahat yŞifa yemesine veya hastanın kendi yemeğini yemesine izin veren başucu YŞifa Masası bu aparatlardan biridir. Serum askısı veya yatak başı tutma aparatı hastaya kolaylık sağlayacak asansör alınması önerilen ürünlerden biridir. Nasıl Bir Hasta Karyolası Kiralamak İçin? 2 motorlu hasta yatağı kiralama seçenekleri arasında en ekonomik fiyata hasta karyolası seçeneği kiralayabilirsiniz.