Hasta Yatağı Fiyatları, Hastaneler veya yatarak hastalar için özel olarak tasarlanmış yataklar, uzun süreli dinlenme sırasında hastaların sağlığını ve konforunu iyileştirmeye yardımcı olur. Hasta yatakları, hastaların tedavisi sırasında aynı pozisyonda dinlenirken bedenlerinde oluşabilecek rahatsızlıkları ve şikayetleri ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır. Kızarıklık, terleme, uyuşukluk, bebek bezi döküntüsü, sırt ağrısı ve boyun gibi olumsuz etkileri en aza indiren hasta yatağı. Kişinin vücudunun şeklini alır ve hastaya ekstra aksesuarlar ile maksimum konfor sunar. Kas-iskelet sisteminin korunmasını destekleyen hasta yatakları, yatak yaraları ve. Kas tutma gibi hastanın sağlığını ve psikolojisini olumsuz yönde etkileyebilecek koşulları ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta Yatağı Kiralama, Asansör adı verilen bu hasta yatağı modeli, hastanın pencere kenarını rahatça inceltmesine izin verir. Böylece, bir nebülde bile, hasta sosyalleşiyor. Asansörlü hasta yatağının fiyatları 2000 TL gibi rakamlarla başlar. Aşağıda satılan ürünler kalitesiz ve malzeme eksikliğidir. İyileştirme hasta yatağı, tüm asansörlü hasta yatağı modellerinin ana çerçevesinde 40×60 mm (4 cm x 6 cm) bir profil kullanır. 30×30, 30×40 veya 30×50 profilleri kesinlikle dayanıklılığı azaltmak ve ömrünü azaltmak için kullanılır. Hasta yatağını akrabalarımızın en çok tercih ettiği asansörle ziyaret edebilir, fotoğrafları ve fiyatları inceleyebilir veya video izleyebilirsiniz. Hasta yatak tiplerimiz arasında ayarlanabilir hareketli yataklar, hava yatağı, bel ve sırt konfor modelleri bulunur. Ayrıca MDF yatak, motorlu yatak, hasta yatağı, hava yatağı. Pozisyon masası, muayene masası yatağı, çok amaçlı yatak modelleri ve ulaşım veya sabitleme için uygun yatak modelleri de bulabilirsiniz.

Hasta Yatağı

Hasta Yatağı Fiyatları, Sitemiz, sadece hasta açısından ürün yelpazesi, kurulum, nakliye ve konfor için gerekli tüm hizmetleri sağlayabilir. Ev ortamında, mobilya görünümünde özel hasta yatakları tercih edilebilir, bu nedenle hastalar hastanede kendileri gibi hissetmezler. Manuel ve elektrikli motor bulunabilir ve manuel modeller yatak modellerini satın alacak motor modellerinden daha ucuz olacaktır. Ucuz bir fiyata sahip olmak cazip olabilir, ancak motor modelleri daha etkilidir. Elektrikli motor modelleri biraz daha fazla fiyat alabilir, ancak her bütçe için uygun seçenekleri bulabilirsiniz. Evinizdeki yatakları ve hasta için taktığınız hasta odasını kullanacaksanız, bunları ev yatak modelleri ile daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Ev modellerimiz ahşap bir görünüme sahip şık bir ortam yaratacaktır. Eviniz de hasta için daha yararlı olacaktır. Hasta yatak fiyatları arasında en ekonomik fiyatlarla ev yatak modelleri bulunmaktadır.

Şifa Hasta Yatakları

Hasta Yatağı Fiyatları, Müşterilerimize hem hasta memnuniyeti hem de hasta pratik kullanımı sunulacaktır. Karyolası istenen yerlere taşıyın. Aynı zamanda tekerlekler sabitlenebilir. Mekanik özellikler açısından, manuel arama modelleri, tam ABS modelleri mevcuttur. Hastane yatağında elektrikli hasta yatakları ve ortopedik yataklar üretiyoruz. Ürün portföyümüzde, çeşitli yapısal ve işlevsel özelliklere sahip modellerimiz var. Satın alma veya kiralama ihtiyaçlarınız firmamız tarafından hemen karşılanmaktadır. Bayilerimiz, özellikle İstanbul’da hasta yatak kiralama fiyatlarıyla hizmetinizdedir.

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta Yatağı Fiyatları, Hizmetimizi Türkiye’nin dört bir yanındaki il ve ilçelere ulaştırıyoruz. Bir elektrik sistemine sahip modeller de mevcuttur. Hasta yatağı ve şiltelere ek olarak, hasta bakımı için gerekli olan bazı ürünler şirket altında alınabilir. Yemek masaları, tekerlekli sandalye sandalyeleri, yürüteç, yürüteç ve yardımcı tuvalet ürünleri gibi hastaların tuvaletleri sağlanabilir. Kiralama ve satın alma aşamalarında destek almak her zaman mümkündür. Yüksek hareket kabiliyeti ve hareketliliği nedeniyle ev tipi rulmanlar tercih edilir.

Kaynak: Hasta Yatağı