Gemi Donatım, Boru uygulamalarımız proje disiplinine bağlı kalarak ve boru ekipmanlarımız ve deneyimli ekiplerimiz ile proje zaman planına uygun olarak müşterilerimizle paylaşarak yürütülmektedir. Sistem devreye alma ve kabul testleri zamanında yapılır. Boru uygulamalarımız dın ASME ve SAE normlarına uygun olarak yürütülmektedir. Standartları uygulamak ve projeye uygun olarak uygulanması gereken yüksek kaliteli ürünleri kullanmak ana ilkemizdir. Hidrolik silindir hidrolik silindir hidrolik silindir pistonlu pompa hidrolik hortum hidrolik bağlantı elemanları satılmaktadır.

Gemi Donatım

Borulama, Hidrolik boru montajı otomatik boru üretim makinelerimiz ile yapılır. Agrunun endüstriyel boru sistemleri endüstriyel kullanıcılara agresif ortamların yanı sıra bu uygulama alanında gerekli bağlantı parçaları valfler ve özel bileşenler için geniş bir boru yelpazesi sunmaktadır. Endüstriyel uygulamalarda çeşitli çalışma koşullarını ele almak için PE PP PVDF ve ECTFE gibi malzemeler sunuyoruz. Malzemelerin çeşitli ek olarak bireysel boru bileşenleri boyutları ve akış oranları geniş bir yelpazede kullanıcılara boru hatları hem de günlük zorluklar her öğrenilen bilgi kazanılan deneyim memnuniyetini bulamıyorum meslektaşları.

Borulama

Ballast Treatment System, Merhaba hepinize her gün yeni bir şeyler öğreniyoruz ve her gün yeni bir heyecan yaşıyoruz. Doğru bilgileri paylaşmak ve mutluluğu paylaşmak hepimizin hedefidir.Senden beni yalnız bırakmamanı istiyorum. Her şeyden önce biz “İş Sağlığı ve güvenliği”unutma. Her şeyden önce her şeyimiz var. Bunu unutmayız. Düzenleme kapsamında proje kontrolleri yapıldıktan sonra lignelerin fişlerin ve soketlerin yeri belirlenir.

Ballast Treatment System

Gerekli malzemeler; buat kasa boru dirsek ve duvar kırma makinelerinin sağlanması gerekmektedir. Not: burada bir not almak isteyen arkadaşlar mümkün olduğunca az dirsek kullanılmalıdır.Bunun nedeni kırılmayı önlemektir. Çok fazla es atmak kablo direncini düşürür. Duvar çizildikten sonra kutular işaretlenir ve projedeki priz yerlerine göre sıva altına yerleştirilir. Kasa yerleri proje içindeki dahili kurulum yönetmeliklerine göre kırılır. Duvar kırıcı çivi duvar boru döşeme için gerekli çekiç malzemeler ile kırılır.