iPhone X Ekran Değişimi, Şimdi Apple iPhone X Dokunmatik problemlerı gidermek için bir iPhone x ekran modülü değişiklik yapma programı başlattı . Bilmenizde fayda olacak her şey: iPhone x ekran değişiklik programı nedir? Apple’a gore, bazı iPhone X’in ekranında kullanılan bileşende ekranda bir hata oluşturabilecek bir hata var. Etkilenen X’lerde, dokunma veya kendi kendine çalışmaya tepki vermemek gibi hatalar vardır. Apple’a gore, bu problemi yaşayan iPhone X kullanıcıları, telefonun ekranını Apple Store’dan yada yetkili servislerden değiştirebilir.

iPhone X Ekran Değişimi

Samsung Ekran Değişimi, Sorun aslına bakarsanız çeşitli forum sitelerinde tartışılıyor ve cihaz çıktığından beri bu şekilde bir şey olduğu iddia ediliyor. Aletinızla ilgili bir sorununuz var ise, Apple Store’a yada yetkili servislerden birine gitmelisiniz. Ayrıca Apple’ın destek birimiyle e-posta ile mesajşime geçebilir ve aletinız için bir değişiklik talep edebilirsiniz. Telefonlarınız tamir edildi ve sadece birkaç saat içinde size teslim edildi. Problemler beklenenden daha büyükse yada teknik servisimize geç kalırsanız, telefonunuz onarılacak ve en geç ertesi gün size teslim edilecektir. iPhone x cep telefonu onarmak için en zor telefonlardan biridir.

Samsung Ekran Değişimi

Huawei Ekran Değişimi, Bu durumda en büyük faktör bir alüminyum kasaya sahip olmaktır. Bu nedenle, isteyen herkesin kolayca açabileceği veya iPhone x ekranında onarım yapabileceği bir cihaz değil, İzmir uzman ekibini değiştirip bu konuda eğitilmiş olan bu problemi tamamen ortadan kaldırmıştır. Iphone’unuzun ekranında bir mesele var ise veya bir değişim gerekiyorsa, bunun sizin için yazıldığından kararlı olabilirsiniz. Başlangıcında yapılan hataların yaygın bir mesleki bilgi ve edinim alanında lüzumlu eğitimi alamayan kişilerin telefonlarımızı teslim etmektir.

Huawei Ekran Değişimi

Cep Hastanesi, Benzersiz alüminyum yapısı nedeniyle, iPhone x ekran değişikliği sırasında ufak bir hata bile telefonu kullanılamaz hale getirebilir ve en bayağı haliyle çalışmasını engelleyebilir. Göz önünde bulundurulması ihtiyaç duyulan şey, hayatımızdaki en önemli teknolojik cihazların, ne kadar sağlam olursa olsun, ya da koruyucu kapak veya camla ne kadar çevrelenmiş olursa olsun, organik ya da kişisel müdahaleye direnmek için yeterli olmamasıdır. Kimi zaman yere düşen, kimi zaman duvara isabet, bazen ekranda hasar şeklinde basarak eylemleri olabilir.

Kaynak: Cep Hastanesi