İveco satış bayileri, Harmony farklı kökenli parçaları ile oluşturulamaz. Her parça orijinal olduğunda uyum mükemmellik ve güven hissedilir. Yeni atılımlar için güç veren bu güven duygusudur. Kalite güvenliği güvenilirlik konfor sürüş dinamikleri tasarım. IVECO orijinal yedek parçaları aracınızdan en yüksek performansı almanızı sağlar. Uzun süre zor koşullara dayanma kapasitesi malzeme ve işçilik kalitesi aşınma oranı montaj uyum kriterleri gibi parça ömrü IVECO orijinal yedek parçaları benzersiz kılan önemli özelliklerdir.

İveco satış bayileri

İveco yetkili servisi, orijinal yedek parça üretiminde en son teknolojiyi kullanarak kalite testlerini geçerek araçlarının yüksek performansını yıllarca sürdürmeyi hedeflemektedir. Türkiye 8 vitesli otomatik ile yeni günlük Hi Matic tanıttı. En iyi konfor ve yakıt ekonomisi için tork konvertörlü ilk 8 vitesli otomatik vitese sahip yeni Hi Matic 24 Kasım’da İstanbul’daki Shangri La Bosphorus Hotel’de açıldı. Sunum töreninde bir açıklama yapan Iveco Türkiye Genel Müdürü Roberto Camatta geçen yıl Kasım ayında tanıttıkları yeni gazetenin Türkiye’de iyi bir satış tablosu elde ettiğini belirterek tam bir yıl sonra yeni gazeteyi otomatik vites ile sunmaktan gurur duyuyoruz.

İveco yetkili servisi

İveco servis iletişim, Yeni Daily Hi Matic ile kullanıcıya mükemmel bir sürüş keyfi veren 8 vitesli bir otomatik hız iyi bir satış tablosu alacağımıza inanıyorum. Iveco ailesinin yeni ürünü olan yeni Daily Hi Matic 8 vitesli otomatik şanzımana sahip ve sınıfında özel bir yere taşıyor. Yeni Daily Hi Matic çok yönlülük standartlarını yükselten verimliliği artıran maliyeti düşüren ve sürücüye en yüksek konforu garanti eden 8 vitesli otomatik şanzımana sahiptir.

İveco servis iletişim

Otokar bayileri, Yüksek verimlilik maksimum konfor dünyanın önde gelen Otomotiv markaları da artık araçlarında 8 vitesli otomatik şanzıman kullanıyor. Yeni Daily hi Matic’teki bu yeni nesil şanzıman sürücünün trafik ve sürüş koşullarına odaklanmasını sağlar. Buna ek olarak ergonomik çok fonksiyonlu vites kolu aracın konforunu arttırır.

Otokar bayileri

Bakım ve onarım maliyetleri kılavuzdan %10 daha düşüktür ve yeni günlük Hi Matic Eco veya güç modları çok yüksek yakıt ekonomisi garanti eder. Eco modu araçta konfor ve düşük yakıt tüketimi sağlayan pürüzsüz düşük hızlı vites değişiklikleri sağlar. Güç modu yüksek hızlarda hızlı vites değişiklikleri sağlayarak geliştirilmiş sürüş performansı sunar.