Kayseri SEO, Profesyonel Seo hizmeti veren firmamız, ziyaretçiyi baz alan Seo anlayışı  ile yayın hayatı içinde bulunan bir sitenin verilerini analiz ederek özel bir Seo planı oluşturarak Seo hizmeti vermektedir. Ziyaretçi bazlı Seo çalışmalarında sitenizdeki veriler üzerinden bir Seo planı oluşturuyoruz. Yeni arama motoru kurallarına uygun olarak geliştirdiğimiz Kayseri  Seo çalışmalarımız ile arama motorlarında ilk sıralarda yer almanızı sağlıyoruz.

Ziyaretçi Bazlı Seo Hizmetini Nasıl Veriyoruz?

  • Tarihle orantılı ziyaretçi artışı veya düşüşün tespiti ve takibi yapılır.
  • Anahtar kelimeler üzerinden ziyaretçi belirlenir ve elde edilir.
  • Sayfa görüntülenme sayısı arttırılır.
  • Sabit ve yeni ziyaretçi sayısı oranları dengesi
  • En çok ziyaret edilen sayfalara yönlendirme yapılır.
  • Ülke ve şehir bazlı ziyaretçi ayrımı belirlenir.
  • Sayfada kalma süresi belirlenir.

Tüm bu adımların temelinde ziyaretçi sayısını arttırmak yatar. Ziyaretçi sayısınız arttırmak için firmamızın Kayseri Seo hizmetinden yararlanabilirsiniz. Yeni arama motoru kuralları ziyaretçiyi baz alan kurallardır. Firmamız yeni uygulamalara göre stratejiler geliştirerek siteniz için gerekli Seo çalışmalarını yapmaktadır.

Profesyonel Seo Hizmetimiz Ne İşe Yarar?

Ziyaret üzerinden elde edilecek geri dönüşler her zaman alan adında ve markada bir iz bırakıp etki oluşturacağından dolayı bir ziyaretçinin ikinci ve üçüncü ziyaretlerinde doğal olarak marka bilinirliği oluşacak, ardından da satış üzerine kurulu bir e-ticaret sitesi ise satın alım daha çok hızlanacaktır.

Kayseri SEO

Web sitenizi ziyaretçilerin ilgisini çekecek, ziyaretçilerin site kalma süresini arttıracak, ziyaretçilerin tekrar tekrar geri dönüş yapmasını sağlayacak şekilde  Kayseri Seo hizmeti sunuyoruz. Web sitenizi yapılandırırken ziyaretçi bazlı Seo stratejileri  ile sizi geleceğe taşıyoruz.

Kaynak: Turkuvazsoft