ARK Kıyafeti, Ayakkabıların özellikleri tasarımlarına göre değişebilir. 1 kırmızı renkli yanmaz kevlar iplik ile. Sınıf kaynakçının eldiveni. Tam fitil yapısı ile çok dayanıklıdır. Yumuşak cildi sayesinde, kaynak penselerini ve iş parçasını kolayca kavrayabilirsiniz. Isıya dayanıklı yapısı ile uzun ömürlüdür.Ve expressweld kalitesi. Ayakkabıların en önemli özelliği burun parçalarının koruyucu metal içermesidir. Bu koruyucu metal nedeniyle, çalışanlar ayaklarına düşme ihtimali olan maddelerden korunacaktır. Burun, güvenlik için önemli olan ayakkabıya sabitlenmiş kompozit malzemeden yapılmıştır.

ARK Kıyafeti

Tek Kullanımlık Eldiven, Ayakkabıların tabanı, iş güvenliği noktasında kullanılmak üzere kaymaz ve kolayca silinmez malzemeden yapılmalıdır. İç astar ve diğer özellikler Güvenli kullanım sağlamak için tasarlanmıştır. İş güvenliği önemli öğeleri Tulum ve diğer elbise seçenekleri içerir. Bahçıvan Tulum denilen malzeme çalışma sürecinde rahatça kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Katı malzemeden yapılmış bahçıvan çantaları, giymeden uzun süre kullanılabilir. Bel bölgesindeki lastik yapısı ve cepleri sayesinde kullanım kolaylığı sağlanmaktadır. Topum seçenekleri daha spesifik işlemler için kullanılan malzemeleri içerir.

Tek Kullanımlık Eldiven

Kaynakçı Eldiveni, Anti-kimyasal Tulum, kimyasal maddelerin inşaat veya onarım sırasında zararlı olabileceği işyerleri için gerekli malzemedir. Kimyasal inhibitörde dikişler kaynak yöntemiyle kapatılır ve sızıntı önlenir. Palmiye yeteneği ve havalandırma sağlamak için özel bir kaplamadır. 100 nefes iç astar rahat kullanım sağlar. Minimum kirlenmeye karşı dayanıklıdır. Islak ve kuru koşullar üstün kavrama özelliklerine sahiptir. Mükemmel hareketlilik ve esneklik ile verimli bir şekilde çalışabilen bir eldivendir.

Kaynakçı Eldiveni

Nitril Eldiven, Bilek kavrama kesilmeye karşı dayanıklı eldivenler, dikkatsizlikten kaynaklanan iş kazalarını önlemek için üstün özelliklere sahip özel eldivenlerdir. Hava geçirgen bir eldiven olarak tasarlanan ve geliştirilen MaxiFlex Endurance, dayanıklılığı artırmak ve hassas kullanım gerektiren çok iteratif uygulamalarda daha fazla tamponlama sağlamak için Mikro noktalar geliştirdi.

Nitril Eldiven

Ark giyim gücü ve sosyal işletmeler için tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışanlara günlük iş gücü potansiyel olarak ark ortamından kaçıyor ancak Tehlikeli Kimyasallar, gaz nükleer radyasyonu ve diğer özel koşullar kaçış ark patlaması ile aşınma uygulaması için geçerli değildir. Anti-statik işlev ark giysileri ile alev geciktirici ısı yalıtımı su nedeniyle arıza veya bozulmaya neden.