Koli – Netkoli.com

0
27

Koli, Karton ambalajı bir bütün olarak görebilir ve baştan sona bir arkadaş olarak tanımlayabiliriz. Bir bütün olarak yolculuğuna devam ederse, üretim hedeflerine ulaşırlar. Birbirlerini yalnız bırakırlarsa, hedefe ve sonuca ulaşamazlar. Bu, üreticiye zarar verici olarak düşünülebilir. Ambalajda pratiklik. parsel ve kutu hayatımızda çok önemli bir yere sahiptir, hayatımızda çok şey var, iş hayatı, ulaşım, yerden yere şeyler taşımak. Kutu ve karton, malların hasar görmesini veya kırılmasını önlemek için kullandığımız ürünün adıdır.

Koli

Buna ek olarak, coli ve kuru boya her boyuta göre farklı ürünlerdir. Kutular ve karton müşterinin isteği üzerine yapılır. Parsel üretimi müşterinin odak noktasıdır ve fabrika, parselin müşterinin ihtiyaç duyduğu parselin boyutu ve boyutu karşısında inşa edildiği alandır.Oluklu mukavva levhaların üretim süreci aşağıdaki gibidir: çizim, baskı ve birleştirme yapılır. Müşterinin ihtiyaçlarına ve isteklerine uygun olarak, özel kalite siparişleri için gerekli oluklu mukavva üretiminden sonra bir makineden baskı, açma ve hat işlemleri yapılır. Bu yapıldıktan sonra, birleştirme ve yapıştırma benzer bir şekilde katlama işaretleri işlenir. Kutu üreticisi, kutu, kutu imalattan farklı şekillerde.

Netkoli.com

Genel ilkeler hala müşteridir. Müşterinin isteklerine uygun olarak, kutular isteklerin boyutlarında özel olarak yapılır. Ancak, twoimbabalaj kutuları yapar. En önemlisi, şirketin memnuniyeti ile uyumludur. Her türlü karton kutu her boyutta ve boyutta inşaat sağlar. Bir karton kutuda, parsel için bir yerde veya ikibinambalaj.Com onun adresinde onu ziyaret edebilirsiniz. İzmir ofset baskı şirketi ve İzmir Karton Ambalaj üreticisi mk ofset baskı deneyimli ve donanımlı, ancak uzun yıllar boyunca eserleri ve hizmetleri ile gerekli donanıma sahiptir.

Net Koli

Ambalaj tasarımı, ambalaj üretimi ve ambalaj baskısı her aşamada kaliteden ödün vermeden ambalaj’a aittir, hepsini bir bütün olarak değerlendirir ve çalışır, ürünlerinde kullanım kolaylığı, pratiklik ve görsel yönleri bu şirketin tüm önemli niteliklerini dikkate alır. Yasal yaptırımlar basılıyor… müşterilerimizle işbirliği yaparak zevklere hitap edecek şekilde tasarlanmış karton kutu baskı türleri uyguladığımız tasarımlardır. Karışıklık olmadan, kısa ve özlü bir şekilde, mütevazı ve vurgulanmış tanıtımlarla, görselleştirmelerimizde, yasal sorumluluğun yazılı veya yazılı olarak bildirilmesi gereken koşulların farkında olarak çalışıyoruz.

Kaynak: https://www.netkoli.com/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here