Lineer Ahşap Asma Tavan Fiyatları

0
82

Lineer Ahşap Asma Tavan Fiyatları, Doğrusal ahşap asma tavan kesintisiz görünse de, demonte edilebilen doğrusal ahşap tavan sistemleri. Modülerlik ve asma tavan alanına sınırsız tasarım özgürlüğü ve erişim sağlar. Hem açık havada hem de kapalı alanlarda kullanılabilen özel bir tavan sistemidir. Kanca-on sistemi-l ana taşıyıcı veya alüminyum boru profilleri-t ana taşıyıcı yüklü alanda modülerlik ihtiyacına bağlı olarak.

Lineer Ahşap Asma Tavan Fiyatları

Lineer Ahşap Asma Tavan Fiyatları, Doğrusal ahşap tavan sistemi, MDF-Lam kesme çubukları veya istenilen aralıklarla birbirine. Bitişik masif ahşap saplamalar ve istenen taşıyıcı sistem daha sonra dekoratif bir. Tavan sisteminin kurulumuna izin vererek sisteme entegre edilmiştir. Kullanılan malzemelerin kesilmesi ve işlenmesi kolaylığı, genişlik, yükseklik ve boyut ölçümleri arzu edilebilir, tasarımcılara çok çeşitli fırsatlar sunar. Izgara şeklindeki doğrusal ahşap görüntü aynı zamanda çevrenin hava dolaşımına da katkıda bulunur.

Lineer Ahşap Asma Tavan

Lineer Ahşap Asma Tavan, DeckoWood ahşap sistemleri esas olarak üç bileşenden oluşur: açık doğrusal, kapalı doğrusal ve ızgara dizi sistemleri. Mevcut alanda asma tavanın arkasındaki kirli görüntüyü ortadan kaldıran ve geniş bir ortam sağlayan bu sistem. 18 mm MDF Lam / masif malzemeden yapılmıştır. Doğrusal paneller, istenen aks aralığına göre 12 mm çapında siyah boru ve kanca sistemi üzerinde düzenlenmiştir.

Ahşap baffle asma tavan

Ahşap Asma Tavan, Açık oturum boyutları istenen boyutlara göre değişebilir. Tabanın genişliği malzeme yüksekliğidir ve eksenler arasındaki mesafe farklı bir açı, algı ve güzel bir anlamdır. Bu sistemde gizli gizli aydınlatma mümkündür, bu da tavanı saklarken farklı bir görsel etki yaratır. Arkitas ahşap asma tavan sistemleri, masif MDF, MDF lamine veya MDF boyalı seçeneklerle kaplı. Doğal ahşap ile projelerde mimarlara ve tasarımcılara ahşabın doğal, estetik ve. Basit uygulanabilirliğini sunar Banyo asma tavan ankara.

Ahşap asma tavan detayı

Arkitas ahşap modüllerdir, projeye uygun olarak hazırlanan modüller kolayca sökülebilir ve monte edilebilir ve tavan arkası mekanik. Elektrik kurulumuna kolay erişim sağlar. Ahşap binlerce yıllık geçmişe sahiptir, ancak bugün ve geleceğin zorluklarına cevap veren organik bir üründür. Ahşap, yaşam ve nefes alma yapısı ile insan doğasına en yakın malzemedir Waffle asma tavan.

Lineer asma tavan detay

Çağımızda doğa uyumlu yapılar ekolojik, sosyal ve çevresel sorumluluk ile tasarlanmıştır. Bu aşamada, tabii ki, ahşap en önemli araçlar olarak öne çıkıyor. Dekoratif görünümde fark yaratan ahşap, çeşitli işlenebilirlik özellikleri yardımıyla mimari uygulamalarda esneklik ve uygulama kolaylığı sağlar. Buna ek olarak, akustik özelliği sayesinde ortamdaki titreşime katılarak ses kalitesinin korunması için. Önde gelen malzemelerden biridir Asma tavan modelleri fiyatları.

Ahşap baffle asma tavan fiyatları

Bu, ahşabı tiyatrolar, konferans salonları ve yoğun iş alanları gibi hacimsel alanlarda ilk tercih edilen malzemelerden biri haline getirir. Ahşap kültürü, ahşabın doğayla ilgili olduğu bilinciyle yaşamak ve bu bilinci nesiller boyunca canlı tutmaktır. Aspen bu hassasiyet ile müşterilerine ahşap asma tavan sistemleri sunmaktadır Ahşap tavan panelleri.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here