Macaw, Müşterilerinizi ikna etmek için ne yapacaksanız yapın, sayfaların geri kalanı aslında tehlikeli sonuç hedeflerinize fayda sağlamadığı için bunları Bu sayfalarda göstermeniz gerekir. Emlak piyasasında olduğu gibi, konum konumu mutlaka konum kuralının internet sayfaları için de geçerlidir. İçerik yönetim sistemi CMS kullanmak için kesinlikle dinamik içeriğe sahip olmalıdır. Ayrıca, ziyaretçilerin incelemenin yüzde biri içinde bulunan her web sayfasını fark edeceğini düşünmeyin. Ayrıca maksimum ilgi alanlarını tespit etmek için göz hareketleri izler göz izleme yazılımı kullanabilirsiniz. Ne satmak veya tanıtmak istiyoruz? İnternette satış gerçek dünyada satış çok farklıdır.

Macaw

Macaw, bazı ürün sahiplerinin ürün başvuru formlarının web’e uyarlanması konusunda ısrar ettiğini görmüş olabilirsiniz. Ancak dönüşüm oranları düşük olduğunda, suçu web’e tereddüt etmeden koyduklarından şüpheleniyorum. Korkarım internette satmak istediğimiz her ürünü satmak mümkün olmayacak. Yani aynı zamanda mortgage kredileri sigorta kredi kartları vb. Ürünler özenle seçilmeli ve dijital satışlar için hazırlanmalıdır.

Macaw, Bazı ürünler satmak için basit olabilir ve bazı karmaşık olmayabilir . Sadece ürünler internette satılamaz, aynı zamanda hizmetler de internette satılabilir. İdeal koşullarda, satış süreci internet ortamında başlamalı ve aynı ortamda bitmeli ve bu mümkün olmadığında süreç iletişim merkezine veya şubeye yönlendirilmelidir.

Web Macaw

Macaw, Web tabanlı satışlara en iyi yaklaşım, internette satılması istenen her Ürün için Ürün yolculukları oluşturmaktır. Ziyaret ettiğimiz web sayfalarını sürekli olarak kullanırsak, kullandığımız mobil uygulamalar ve hatta kullandığımız ürünler daha ileri gidersek, yaşadığımız şehri oluşturan tüm öğeler, her gün geliştirilmekte olan insanların alışkanlıklarını etkileyerek, hepimizin daha iyi bir deneyime sahip olmasını kolaylaştıracaktır. Ve kullanıcılar artık ön planda görsel güzelliği olanlardan daha yararlı olan daha iyi deneyimleri tercih ediyor.

Macaw Web

Macaw, Kullanıcı deneyimi tasarımının en önemli noktalarından biri içeriktir. Bugünün kullanıcıları web sitelerinden veya mobil uygulamalarından ne bekliyor? Aradıkları bilgilere erişen kullanıcılar hangi kanallardır? şeklinde sorular sorarak yararına ve projeleri kullanıcı deneyimini artırmak içerik yapılandırmanızı sağlar. Farklı senaryoları ve farklı kitleleri kapsayan kullanıcıların verilerini analiz edebilme, farklı koşullar altında ortaya çıkabilecek durumları değerlendirebilme, kullanıcı deneyimini göz önünde bulundurarak Projelerimizi tasarlayabilme ve sonuca vardığında başarıya ulaşabilme.