Medikal Plastik Üreticileri, Bu şekilde, geometrinin kalıplarda işlendiği bölüm erkek dişi çekirdek çelik olarak adlandırılır ve taşıyıcı plakaya erkek şekel denir. Tonlanmış kalıplar varsa, montaj zorluğu nedeniyle dişi ve erkek plakalar işlenir. Kalıpların soğutma sistemlerinin bağlantıları kalıp kilitleri kalıp etiketleri tutucular üzerine yerleştirilir. Üst plaka dişi çapalar ve enjeksiyon tepsisi arasında. Kalıbın dişi tarafı bu plakadan enjeksiyon kalıplama makinesine bağlanır. Isı yalıtım plakası, sıcak yol kalıplarında üst plaka ile enjeksiyon tepsisinin içine yerleştirilir.

Medikal Plastik Üreticileri

Medikal Plastik Enjeksiyon, Alt plaka kalıbın erkek tarafındaki makine masasına bağlı plaka. Destek plakası kalıp erkek hamile altına yerleştirilir. Sürücü plakalarının çalışma alanı, tekerleğin altındaki adamdır. Bu alan kalıpta deforme olabilir. 27 37 mm deformasyon kalınlığını azaltmak için kullanılan destek plakaları kalıp elemanları olabilir. Bu konu gelecekte daha ayrıntılı olarak incelenecektir. Paralel takozlar adamın ekleminin her iki tarafında paralel takozlar bulunur. Sürüş plakaları takozlar arasında çalışır.

Takozların Yükseklikleri, parçanın kalıptan ne kadar itildiğini belirler. Silindirik takozlar erkek ekleminin altındaki tazılar, önlerinde deformasyona maruz kalan sürüş plakalarının çalışma alanlarına yerleştirilir. Makineyi oluşturan parçaların markaları ve üyeleri plastik enjeksiyon makinesi oluşturan ekipmanlardır Bu değer, mengene nin plastik enjeksiyon makinesindeki sıkıştırma tonajının ne kadar doğru olduğunu anlamak için önemlidir.

Medikal Plastik Enjeksiyon

Medikal Plastik Kalıp, İki farklı plastik enjeksiyon makinesinin modellerini aynı kelepçe kelepçe tonajına karşılaştırırken enjeksiyon basıncı değerlerine bakın. Daha yüksek basınç değerlerine sahip plastik enjeksiyon kalıplama makinesi daha iyi bir makinedir.Daha güçlü mengene grubunun açılmasını önlemek için daha yüksek enjeksiyon basıncı kalıpları gereklidir.Örneğin, enjeksiyon basıncı 190 MPA iken enjeksiyon basıncı 175 MPa ise enjeksiyon basıncı 190 Mpa ise, plastik enjeksiyon makinesi daha kaliteli.

Medikal Plastik Kalıp

Enjeksiyon basıncı  MPA makine marka makine, sıkıştırma kuvveti ve mengenenin mukavemetinin sıkıştırma kuvveti, enjeksiyon basıncına güvenmediği için düğme tutulur.Kısacası, bir plastik enjeksiyon kalıplama makinesi 130 tonluk bir makine olmayacak çünkü 130 ton diyor. Hızla gelişen teknolojinin gelişmesi her sektörde daha hızlı ve daha fazla gelişme faaliyetlerine yol açtığından, sektör içi rekabet önemli ölçüde artmaya başlamıştır. Bu nedenle, şirketlerin fabrika ve kurumlarının amacı, hizmet ve ürünlerde kullanılacak her şeyin birim maliyetini.