Polonezköy Kahvaltı, Kendinizi pişirin ve usili barbekü yemek yerde kendinizi yapabilirsiniz, hafta boyunca ve kişi başı £ 52 serpin kahvaltı ücreti sunulan hafta sonu hem. Orman tuzlu hamak ise, geçmişte yaşadığınız yerler hakkında deneyimlerinizi veya bilgilerinizi de ifade edebilirsiniz. Buna ek olarak, önerilerinizi bizimle paylaşabilen insanlar için düğün hazırlıklarınız varsa. Bu şekilde, başkalarının değerli üyelerimizin deneyimlerinden yararlanmasına izin verebilirsiniz. Böylece düğün sahipleri önerilerine göre yaşamaya gidiyoruz sorunları azaltmak için fırsat olabilir. Polonezköy country wedding yerleri ve miktarları karşılaştırın.

Polonezköy Kahvaltı

Polonezköy Et Mangal, yapmak isteyenler için mükemmel bir seçim sunuyor. Polonezköy, eski adı “adampol” ve temiz havası ve bozulmamış organik güzelliği ile Polonyalı bir köy, kırsal bir düğün konseptinde birçok yere ev sahipliği yapıyor. Doğayla bütünleşmiş bir kavram: Polonezköy kırsal düğün Polonezköy dugun Karadeniz kıyısında ve Boğaz’a ortalama 15 km uzaklıkta yer almaktadır. Köy şehirden uzaktır ve geniş bir atmosferde düğün yapmak isteyenler için çok çeşitli alternatifler sunar. Polonezköy düğün mekanında çeşitli fotoğraf ve mekanların yorumlarını gözden geçirmesi tavsiye edilir. Eğer düğün için bir yer ziyaretçi sayısı ile tutarlı hayalinizdeki kapasite ve atmosferi bulmak için çok basit.

Polonezköy Et Mangal

Polonezköy Kır Düğünü, kırsalında düğün siteleri sayfasını ziyaret edin bu bölgedeki tüm ülke düğün sitelerinin özelliklerini fotoğraf ve yorumlarınızı inceleyebilirsiniz. İstediğiniz yerlerin sayfalarında “fiyat teklif formu ” doldurarak yerlerden ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Böylece, polonezköy düğün fiyatları hakkında güncel ve doğru bilgilere ulaşma fırsatına sahip olacaksınız. Ayrıca merak ettiğiniz yerlerin sayfalarında yer alan yetkili mesajların bilgilerini kullanarak.

Polonezköy Kır Düğünü

Polonezköy düğün mekanlarının tüm detaylarını mekan otoritesi ile ayrıntılı olarak tartışabilirsiniz. Böylece, düğününüze karar verdiğiniz yeri ziyaret etmeden önce mekan hakkında bilmek istediğiniz her şeyi kolayca öğrenebilirsiniz. 150 kişilik bir kapasiteye sahip olan lezzetli ve özenli yemekler, farklı taleplere uygun alternatif düğün menülerinin iç ve dış mekanlarında muhteşem bir düğün ziyafeti.. .Polonezköy’ün şık mekanlarından Santa Roza, rahat orman manzarası ve zengin ülke düğün menüsü ile yemyeşil.