Koli, Herhangi bir mesele olmadan alışveriş yapabilirsiniz en kısa sürede satın alma siparişleri sonra kargo ile aynı gün olmak dilediğiniz benzer biçimde adresinizde, kolayca net parsel seçin. Dökme ve ağır ürünlerin taşınması için kullanılır. Oluklu mukavva kutular, üretim formlarına gore altı parçaya ayrılır 1 bölünmüş tip oluklu kutular, kulaklara tutturulmuş veya banda birleştirilen ana gövdeye birleştirilmiş tek parça oluklu mukavvadan oluşur.2 bölünmüş tip oluklu kutular Ana 3 katlı oluklu kutular üst ve alt kapaklarla çalışır katman tipi oluklu kutular genellikle sadece bir tabakadan kaynaklanır.

Koli

Kolici, Karton kutu parsel mal taşımak için kullanılır.Malları kutuya yerleştirmek için kartondan yapılmış kutulara verilen addır. Taşıma esnasında şeyleri taşımaya veya korumaya destek sunar. Ülkemizde, ambalaj ve nakliye için kullanılan biroldukça mal ve malzemenin lojistik alanında her geçen gün üretim devam etmektedir. Buna ek olarak, günlük yaşamımız her yerde ulaşım üretim tüketimi iş hayatımız, ev hayatımız benzer biçimde her yere ihtiyaç duyulan bir öğedir.

Kolici

Oluklu Mukavva, Şeyleri bir yerden bir yere kolayca ve zarar vermeden taşımak için bir karton kutu. Kutunun altındaki iki veya tüm yan duvarlar kutuya katlanır. Kutular dikiş yada bant olmadan yapılabilir. Bu kutular düz katlanabilir sevk edilebilir ve bir kutu şeklinde kullanıldığında ayarlanabilir. 4 kayar tip oluklu mukavva kutular, birbirinden farklı yönlerde geçebilen gömlekler ve iç parçalardan oluşur. Bu grup bununla birlikte diğer kutular için dış astarları kapsar ve bu kutular düz kullanıldığında kutulara yapılır.5 oluklu mukavva kutular kutuları katlanmış gövde kutularına dikmek için iki ayrı çift uçlu oluklu kutu kullanılır.

Oluklu Mukavva

Önceden bağlanmış oluklu kutular bu kutular kutu boyutlarıdır ve en ekonomik boyut seçimi kutuların boyutları DAHİLİ olarak ölçülür genişlik ve genişlik ölçümleri. Birim mm. Oluklu mukavva, dalgalı kağıdın oluklu kağıt ile iki düz kağıt arasına yapıştırılmasıyla elde edilmiş bir ambalaj malzemesidir. Dünyada, Türkiye’de üretiminden ortalama 130 yıl ve 83 yıl sonrasında dünyada kullanılmaktadır?öncelikle İzmit?Te seka tarafınca üretilen. Oluklu mukavva üretiminde Avrupa?Ayrıca Almanya Fransa İtalya İngiltere ve İspanya?6’dan sonra.