Ömer Döngeloğlu İletişim – Sedat Uçan İletişim – Ali Tel İletişim – Öztürk Organizasyon

0
29

Ömer Döngeloğlu İletişim, Kerim güzel 2009 yılında Kur’an okuma 1. o. Aynı yıl, Kuveyt’te düzenlenen “Uluslararası Kur’an-ı Kerim fuarı okuma ve tartım Yarışması”nde ülkemizi temsil etti ve etkili okuma ve güzel sesiyle dünyanın ilk galibi oldu. Konser gece geç saatlere kadar devam ederken, olayın bir sonucu olarak, uçan taraftarlar çok fazla anı aldı. Hafiz Ali Tel; 1983 yılında Erzurum doğmuştur.

Ömer Döngeloğlu İletişim

Sedat Uçan İletişim, Kur’an yüzünden babasından okumayı öğrendi. Geç Hafez İsmail kör öğretmen Beyazıt Camii’nde Tilavet odasında tilavet dersleri aldı. 1993 yılında Amasya büyük Ağa Medresesi’nde Seyit Ahmet Fırat Hodja’nın rahle-İ tedrinde Hafez eğitimine başladı. 3 yıllık eğitim süresince Hafizlik, Tecvid, Talim ve Kıraat derslerini aldı. Amasya Belediyesi Konservatuvarı’nda Sufizm müzik Dalı’nda Maqam dersleri aldı ve çeşitli müzik gruplarının bir üyesi olarak atandı.

Sedat Uçan İletişim

Ali Tel İletişim, Ankara’da İmam Hatip Lisesi’nde okurken, Kuran güzel okuma yarışmalarında şehir, Bölge ve Türkiye’de ilk sırada yer aldı. Ankara Keçiören ve Konya’da İmam Hatip olarak görev yaptı. Halen Ankara Çankaya ilçesindeki tapu sicilinde İmam Hatip olarak çalışmaktadır. Hafiz Ali Tel’e ev sahipliği yapmak istiyorsanız, Ali Tel Müdürü ile e-posta veya telefon yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ali Tel İletişim

Öztürk Ali Tel için yönetim sağlar. Programlarınızda, etkinliklerinizde, organizasyonlarınızda Hafiz Ali tel’i aramak istiyorsanız ve yönetici olarak aynı şekilde veri almak istiyorsanız, Ali Tel iletişim adreslerinde Hafiz Ali Tel resmi müdürüyle kolayca iletişime geçebilirsiniz. Hafız Ali Tel’in muhteşem sesiyle canlı yaptığı tunafetleri dinlemek isterseniz, iletişim adreslerimizde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sanatçı Ömer Döngeloğlu Telefon İletişim

Öztürk organizasyon olarak, festivallerimize, etkinliklerimize, kültür sanat programlarımıza ve organizasyonun açılışına ve konserlerine ve her yıl farklı projelerle gerçekleştirdiğimiz mutlu yıllar Ramazan etkinliklerine ve bu yıl sevdiğimiz ve burundan bükülmeyen isimlere devam ediyoruz.

Ömer döngeloğlu menajeri, ömer döngeloğlu program fiyatı, iletişim

Ünlü ilahi sanatçı Sedat Uçan’ın resmi yöneticisi olarak, organizasyonumuz törenler, açıklıklar ve konserler için tüm isteklerinizi yerine getirmek için etkinlikler yürütmektedir. Dini günlerdeki etkinlikleri organize etmek.

Sanatçı Hafız Ali Tel Telefon İletişim

Tasavvuf, melodi ve İlahi konser sanatçılarının konserlerini organize etmek, dini, tarihi, konferans ve sözde ve açık oturum organizasyonlarını organize etmek, dini ve aile konularında seminerler düzenlemek, tartışma organizasyonunu organize etmek, Ramazan ile ilgili tüm faaliyetleri organize etmek.

Hafız Ali Tel Kimdir

Festivalin yanı sıra kültürel sanat etkinlikleri, açılış, gündüz, gece ve davetiyeler de sağlanmaktadır. Ramazan ayı boyunca, sanatçıların, deneyimli kadrosu ve organizasyonu, özellikle ilahi konularda geniş bir repertuar ile gerçekleştiriyoruz.

Sanatçı Sedat Uçan Telefon İletişim

Ünlü ilahi sanatçı Sedat Uçan’ın resmi yöneticisi olarak, organizasyonumuz törenler, açıklıklar ve konserler için tüm isteklerinizi yerine getirmek için etkinlikler yürütmektedir. Teolojide besteci ve ses sanatçısı olarak hayat veren Sedat uçan, özel etkinliklerinizde konfor ve mutluluk duygusunu da taşıyor.

Sedat Uçan, Sedat Uçan İletişim, Sedat Uçan Telefon | Dini Düğün

Bu şekilde, dünya ve ahiretin mutluluğunun kapısı bize açılacak,” diyor ilahiyatçı – yazar Ömer Döngeloğlu sözden ayrıldı. Sünnet düğün nişan Sufizm organizasyonları Sedat uçan ile iyi iletişim kuracak?

SEDAT UÇAN İstanbul Telefon Adres

Tanrı için çarpıcı bir sözle hizmet eden sanatçı, düğün, nişan, Sünnet ve ilahi ve Sufi müziği ile gerçekleştirebileceği diğer tüm Sufi organizasyonlarında yer aldı.

Sedat UÇAN – Dini Organizasyon

Sedat Uçan ile iletişim kurarak kuruluşunuza katılmak isterseniz.

Öztürk Organizasyon

Sanatçının yöneticisinin e-posta adresi veya telefon numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

Kaynak: Öztürk Organizasyon

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here