Hatice Kübra Tongar İletişim, Erzurum’dan güzel balıkçının anne tarafı, Selanik’in baba tarafı göçmen. Cansu Canan Özgen’in babası, iki çocuğu olan bir ailede büyüdü, bir subaydır. Bayrampaşa Anadolu Lisesi’nde liseyi okudu. İstanbul Teknik Üniversitesi maden Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Cansu Canan Özgen iletişim çocukluğunu 1989 yılında İstanbul’da doğan Özgen Eyüpultan’da geçirdi. Balat’ın mahalle kültürü ile büyüyen Cansu Canan da Vildan atasever’in yeğeni. Teyzesi nedeniyle çok fazla film ve barındırma teklifi aldığını söyleyen sanatçı ailesinin isteklerine uygun bir kariyere başlar.

Hatice Kübra Tongar İletişim

Prof.Dr. Ahmet Şimşirgil İletişim, İstanbul Teknik Üniversitesi maden Mühendisliği bölümünü kazanan Özgen Başkanı her zaman bir sunucudur. Üniversite hayatında maden madenlerinde staj yapan Özgen, daha sonra okulunu ortada bırakır. Diksiyon ve güzel konuşma dersleri alır, gece gündüz çalışır ve kendini geliştirir. Zor bir program uygulayan Özgen, uykusuz günler hakkında konuştuğu için iyi anlamak ve konuşmak için çok çalışıyor. Sonunda insanların dikkatini çeken Cansu Canan, ev olarak kariyerine doğru bir adım attı.

Prof.Dr. Ahmet Şimşirgil İletişim

Cansu Canan Özgen İletişim, bir barındırma şirketinin yanı sıra moderatör olmak istediğini söyledi. 6 yıldır programa ev sahipliği yapan Cansu Canan, sosyal medya hesabından ekranlara veda ettikten sonra merak uyandırdı. Peki, kim Canan Cansu? Detaylar burada. Canan Canan Özgen iletişim bir maden Mühendisi spiker olabilir mi? Ve o güzel bir genç kadın. Televizyon sunucusu yazar ve gazeteci Cansu Canan Özgen kim olduğumu merak ediyordu.

Cansu Canan Özgen İletişim

Öztürk Organizasyon, Özgen hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen Cansu Canan Özgen Kimdir, Habertürk TV’deki programı ile tanınan Kimdir? Nereden gelmişler? O kaç yaşında? Nereden? Cansu Canan Özgen kimdir? Habertürk kanalı ‘diğer Gündem’ in ev sahipliğinde. Cansu Canan Özgen 23 Eylül 1989’da İstanbul’da doğdu. Erzurum’un baba tarafı Selanik’in göçmeni. Bayrampaşa Anadolu Lisesi’nde liseyi tamamladı. İstanbul Teknik Üniversitesi maden Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu.

Kaynak: Öztürk Organizasyon