Petek Temizleme, Yıllardır kullanılan taraklar, kombi kazanları zamanla temizliğe ihtiyaç duyar. Bazı insanlar Petek temizliği olmadığı gerçeği gibi hikayeler anlatabilirler. Çünkü bu sözleri duyduk. Petek çürümüş olarak yanlış bilgi size gelebilir. Bu tür yanlış bilgilere asla saygı duyulmamalıdır. Aslında, bu tür temizlemenin ana konusu ısıtıcı kurulumunun temizlenmesidir. Çünkü gerçek kirlilik Petek tesisatlarında değildir. Çamur kireç şapı genellikle plastik borularda bulunur. Bakır boru sistemleri temizlik gerektirmez. Çünkü bakır borular kirlenmez. Temizlediğimiz bakır boru pisliği yok. Bu yağın çalışması ile peteği korumak için gerekli olan yağ kesinlikle petekten çıkmaz ve sistemde kalır.

Petek Temizleme

Petek Temizleme, Bunun dışında, yanlış bilgileri karıştırmayın. Burada, deneyimlerimize dayanarak, en doğru prosedürü yerine getiriyoruz. Petek kesinlikle yerden çıkarılmamalıdır. Çünkü söküldüğünde çürümeye başlar. Uzman kurulum uzmanları ve merkez ilçeleri en kaliteli hizmeti vermek için 7/24 hizmetinizdedir. Petek temizliği konusunda çekinmeden bizi arayabilir ve ücretsiz danışma hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Petek temizleme ve Kombi bakımı müşterilerimizin yerlerine gittiğimizde, her şeyden önce vanalar, kombi kazanlar ve Petek gözden geçirilir. Bir sızıntı veya onarım gerektiren bir işlem varsa, yapılır.

Petek Temizliği

Petek Temizleme, Gerekli kontroller yapıldıktan sonra, Petek temizleme makinesinin montajı için gerekli alan belirlenir. Genellikle banyoda veya mutfakta veya balkonda radyatör çıkarılır. Petek temizleme sürecinde kesinlikle kirli değildir. Gider için gerekli olan tuvalet veya lavabo gibi yerler tercih edilir. 10 15 metre uzunluğunda havai hortumlar mevcuttur. Petek temizleme petek temizleme işlemi 2 aşamadan oluşur: Petek ve üst boru sistemleri aşamada temizlenir. aşamada, kurulum borularının alt kısımları temizlenir. Genel olarak, buradaki önemli nokta şudur: Kombi Petek kurulumunda kir çamuru bir bariyerdir.

Petek Temizleme Hizmeti

Buna karşılık, radyatör yaprakları fazla kir içermez. Petek temizleme işlemi, yıllar içinde yaşlanan kazan ve ısıtma borularının verimliliğini arttırmak için yapılmalıdır. Petek temizleme işleminde kullanılan kimyasal çözeltiler sayesinde, eski Petek ve boruların iç kısmı açılacaktır. Bu şekilde, peteğin yayılan ısısının her biri aynıdır. Buna ek olarak, kombi temizleme işlemine ek olarak kombi temizleme işlemi kombi pompalama işlemini daha az hale getirecektir. Bu kombi kazan ömrünü uzatacaktır. İlkbahar veya yaz aylarında yapılması için özen gösterin.

Kaynak: Petek Temizleme Hizmeti