Proje Taşımacılığı

0
19

Proje Taşımacılığı, süreçlerinde belirtilen hizmetlere ek olarak, SGG Lojistik proje hizmeti kapsamında kombine taşıma ve feribot Kiralama hizmetleri de sağlanmaktadır.Proje servisi, feribot kiralama üzerindeki yükün türüne ve boyutuna göre buharlı gemi kiralama imkanı da sunmaktadır.Buna ek olarak, uluslararası bağlantıları ve deneyimi sayesinde, en küçük tonajdan en yüksek tonaja kadar her türlü kargoyu taşıyabilir. Hazırlık aşaması analizi aşama hazırlama aşaması planlama aşaması uygulaması sonuç ve kontrol aşaması filo yönetimi şirket kuralları sürüşle ilgili olası ihlaller disiplin kapsamında ele alınmaktadır.

Proje Taşımacılığı

Yaşam, mal ve hizmetlerin güvenliği için trafik işaretleri ve kurallara uyulması en üst düzeyde tutulmalıdır. Her sürücü şirket araçlarını dikkatli bir şekilde kullanmalıdır. Her sürücü (bu araç bir yolcu aracı olsa bile) onun / onu araç için günlük denetimler yapmak ve ‘günlük denetim formu ‘ doldurmak zorundadır. Sürücü olacak her kişiye uygun eğitimler verilir. Belirli dönemlerde (örneğin her üç ayda bir) araçlar bir uzman ekip ve servis Partisi tarafından kontrol edilir. ‘gezi yönetimi formu’ doldurulur. Belirli zaman aralıklarıyla ilgili sorumlu birime bilgi verilmelidir. Tüm enstrümanlar uydu izleme sistemi ile herhangi bir zamanda izlenebilir. Karayolu Kanununa göre Gabari olmayan bir yük varsa, bazı ülkelerde ve yurtdışında yol izinleri iznine tabidir.

Kahveci Ağır Nakliyat

Karayollarından ulaşım için izin gereklidir. İzin sertifikaları bir süre ve süresiz olabilir. Sınırsız belgeler, aynı rotaya gidenler ve tarım sektöründe Biçerdöver gibi araçlar için verilen belgelerdir. Bir belgedeki bir belgenin kullanım süresi 15 gündür ve bir keredir . Bir yol geçiş izni için başvuruda bulunmak için gerekli kurum, Ulaştırma Bakanlığı Karayolları bölümüdür. Yol fiyatlandırma, kullanılacak yolun uzunluğuna ve aracın ağırlığına ve boyutlarına dayanır. Buna ek olarak, izin belgesinde, büyük ve uzun araçlar için Gabari yükleri, tam donanımlı bir ışık (tepe ışıkları), bir ön ve bir arka, uyarı ve eskort talep edebilecek aletlerle donatılmış uyarı cihazları. Gabar olmayan aletlerde,” geniş araç “ve” uzun araç”, gece gündüz görülmesi için ön ve arka olarak yazılmalıdır.

Kaynak: https://www.kahveciagirnakliyat.com/proje-tasimaciligi/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here