SEO Lanse SEO Paketleri

SEO Paketleri

SEO Paketleri

SEO Paketleri seçeneklerimiz ile sektörünüzde kalıcı olmayı ve rekabet içerisinde yer almayı garanti ederken, Tüm çalışmalarınızın kalıcı olmasının da garantisini vermekteyiz. Platinum ve Premium paketlerimizde web sitenize ait tüm sayfa ve yazılarınızı inceleyerek kullanıcı deneyimine uyumlu olmasını sağlıyoruz. Sosyal Medya ve Link inşası ile rakiplerinize göre daha otoriter olmanızı sağlıyoruz. Sosyal Medyada ise kitlenizi yükseliyoruz.

Rakipleriniz her an zirvelerde bulunması ve ilerlediğini izlemek sizlere bir şey kazandırmaz. Aşağıdaki paketler tamda size göre. Tüm paketlerimizde en ufak bir hata payına dahi yer vermemekteyiz. Rakiplerimiz arasında bulunan en prestijli paket seçeneklerimizi aşağıdan inceleyebilirsiniz.

SEO Paketleri

SEO PLUS

PLATINUM

PREMIUM

   Rekabet Gücü:

   Yükselme Garantisi:

   Teslim Süresi:

   Anahtar Kelime Sayısı:

   SEO ve Semantic Uyumlu Makale:

   Google News Haber Tanıtım Yazısı:

   Haber Sitesinden Tanıtım Yazısı:

   C-Class IP Tanıtım Yazısı:

   WordPress Backlink:

   Blogger Backlink:

   Tumblr Backlink:

   Türkçe Forum Tanıtımı:

   Diigo Backlink:

   Scoop.it Backlink:

   Flickr Backlink:

   Facebook Backlink:

   Twitter Backlink:

   Google+ Backlink:

   Pinterest Backlink:

   Reddit Backlink:

   LiveJournal Backlink:

   Medium Backlink:

   YouTube Video Backlink:

   EDU Profil Backlink:

   PDF Backlink:

   Site İçi SEO Düzenlemesi:

   Yerel SEO Desteği:

   Ürün Bazlı SEO:

   Zararlı Link Analizi:

   Teknik Destek:

Güçlü

10 Gün

1 - 3 Adet

5 Adet Translate Makale

3 Adet

2 Adet

5 Adet

5 Adet

5 Adet

5 Adet

50 Adet

5 Adet

5 Adet

5 Adet

5 Adet

5 Adet

5 Adet

5 Adet

2 Adet

2 Adet

2 Adet

2 Adet

2 Adet

2 Adet

Agresif

15 Gün

1 - 3 Adet

10 Adet Translate Makale

5 Adet

3 Adet

10 Adet

10 Adet

10 Adet

10 Adet

75 Adet

10 Adet

10 Adet

10 Adet

10 Adet

10 Adet

10 Adet

10 Adet

3 Adet

3 Adet

3 Adet

3 Adet

3 Adet

3 Adet

Sektör Lideri

20 Gün

1 - 6 Adet

20 Adet Makale

10 Adet

5 Adet

20 Adet

20 Adet

20 Adet

20 Adet

100 Adet

15 Adet

15 Adet

15 Adet

15 Adet

15 Adet

15 Adet

15 Adet

6 Adet

6 Adet

6 Adet

6 Adet

6 Adet

5 Adet

SEO Paketleri, ile sizlere anahtar kelimelerinizde hedeflediğiniz sıralamaların sahibi yapabiliriz. SEO Paketleri seçimi yaparken geçmiş çalışmaları ve referanslara göz atmanız faydanıza olacaktır. Aksine yapılan çalışmalar web sitenize kalıcı zararlar verebilir ve dönüşü zor olabilir.

SEO Paketleri

Yanı sıra kesinlikle hızlı yapılan ve günlere yayılmayan çalışmalardan uzak durmalısınız. Google ve diğer arama motorları tarafından cezalandırılabilir ve ticari anlamda sorunlar yaşayabilirsiniz.

Full SEO Paketi

Her şeyden önce paket desteği alacağınız ajans veya kişiler siteyi arama motoru ve geçmiş backlink inşasını gözden geçirmelidir. Geçmiş linklerin düzenlenmesi ve hatalı olanları reddedilmesi çalışmalardan önce oldukça önemlidir. Yapılan her çalışma her kelimede kalıcı yükselişler göstermeyebilir. Aksine gerileme sürecide olabilir. Tüm bu çalışmalar söz konusunda seo paketleri desteği alırken kesinlikle paket detaylarını incelemelisiniz.

SEO Lanse

SEO Paketleri, tekniklerinde kesinlikle bir biri arası bağlantılar ile ilerlemeli ve zararlı linkleri kesinlikle analiz edilmelidir. SEO projesinin en önemli parçasıdır. Kampanya için en iyi anahtar kelime kombinasyonunun seçildiğinden emin olmak için arama hacmi. Rekabet ve Google Arama Trendleri gibi konulara bakıyoruz. İstediğimiz anahtar kelimeleri bulduğumuzda, anahtar kelimelerinizi sitenizdeki bir açılış sayfasına atarız ve “iç sayfa analizi” stratejisiyle ilişkilendiririz.

SEO Hizmet Paketleri

Sıradaki en iyi rakiplere bakacağız ve tam olarak neden harika bir kadroya sahip olacağız. Bağlantı profili, sosyal varlık, sitelerin içerik ve sunum stili, tüm web sitesinin. Teknik durumu, ne kadar iyi çalışıyor vb. değerler göz içinden geçirilir. Bu analizden elde edilen olumlu ve faydalı sonuçlar, soyunuzda kullanılacaktır. Herhangi bir işlem yapılmadan önce onayınız verilecektir.

SEO Paketleri, Full SEO Hizmeti Uygun Fiyatları İle Google'da

Bazen rakipler, siyah şapka SEO dediğimiz kötü / spam web sitenize yönlendiren bağlantılar oluşturabilir. Bu bağlantılar, Google’ın Kalite Yönergeleri’ni kasıtlı olarak uyguladığınızı düşünmesini sağlayabilir.

Uygun SEO Paketleri, SEO Fiyatları

Yükselmeye Hazır Ol Bu tür bağlantılara karşı hareket edebilir ve yolunuza gelen spam / bad linkleri reddedebiliriz. Bu, Google’ın bize bu bağlantıların profilimizin bir parçası olarak görülmesini istemediğimizi söylemesine yardımcı olacaktır.

Seo Paketleri İle İlk Sayfaya - Yükseliş Garantili

SEO Paketleri, Genel anlamda, sıkı çalışma ile nitelikli bir düzenleme yapılacaktır. Sitenizin Google algoritmasıyla uyumlu olduğundan emin olmak için site ana sayfası ve kategorileri dikkatle incelenecektir.

SEO Paketleri ile İlk Sıralara Hükmedin

Seo çalışmamızın başlangıcında, siteniz iki adımlı bir Seo analizi çalışmasıyla iyi bir Seo planı hazırlayarak çok daha verimli hale gelecektir. Siteniz artık arama motorlarıyla uyumlu bir siteye sahip olacak. Manuel Çalışma tam Seo işlemi 6 ay sürecek. Tarih: 05.06.2018