SEO, Eğer web sitenizin arama motoru görünümü – açılış hızı kadar yüksek kaliteli ve hızlı nitelikleri Google’dan alacak kadar yüksek. Bunun sıralamanızı ve ödülünüzü etkileyeceğini bilmeniz gerekir. Genellikle çeşitli araçlar web sitesinin hızını test etmek için programlanmıştır. Ancak içinde en iyisi olan Google Pagespeed aracılığıyla hareket etmenizi öneririz. Bu nedenle sayfa hızı değerini nasıl artıracağım hakkında bir sorunuz varsa web sitenizi hem görsel olarak hem de tasarım gereği web sitenizi yavaşlatan yoğun bir trafik alanı alan gereksiz şeylerden arındırmanızı öneririz. Burada sayfa hız hızını test edebilirsiniz. Mobil uyumluluğu nasıl kontrol edilir bugün internet kullanıcılarının %50’si internete cep telefonları tabletler aracılığıyla erişiyor ve işlemlerin çoğu bu yerden yapılıyor.

SEO

SEO, Bu nedenle web sitenizi web ziyaretçi oranı için uygun hale getiren daha fazla cep telefonu veya diğer cihazlar kullanıcı oranını artıracaktır. Web sitenizin mobil uyumluluk kontrolünü test etmek istiyorsanız dostu hl = en web adresi üzerinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Ssl sertifikası nedir ziyaretçilerin güvenliğini korumak için kullanılan bir sertifikadır. Google SSL sertifikalarına sahip web platformlarının kullanıcı güvenliği sağladıkları gerekçesiyle daha yüksek listeleneceğini resmen açıkladı. Bugün bir ssl sertifikasına sahip olmak google için kesinlikle olumludur. Yinelenen içerik web sitesinde kullanılan içeriğin daha önce yayınlanmamış veya kullanılmamış olması gerekir. Her web sitesi ziyaretçisi için yararlı olmayı hedeflemelidir.

Web Macaw

Yani orijinal içerik üretilmelidir. Teklif verseniz bile ziyaretçiye yararlı içerik sağlamanız gerekir. Kaynaktan alıntı yaptığınız siteden daha iyi ve daha yararlı bilgi içeriğine sahip daha yüksek sayfalar oluşturmanız gerekir. 301 kırık 404 sayfa yönlendirmesi açılmayan sayfaların otomatik olarak ana sayfaya yönlendirildiği anlamına gelir. Site içinde yanlış yönlendirilmemek için kullanıcıları herhangi bir arama sayfasına veya Ana Sayfaya yönlendirmek daha yararlıdır ve ziyaretçinin navigasyonunu web sitesi içinde tutabilir.

Gitmek istediği başka bir sayfa varsa site içinde tur yapmaya devam edecektir. Ancak kırık bir bağlantıya tıklayarak ulaşılamayan bir sayfaya ulaşırsa ziyaretçi siteden hemen çıkacak ve rakip sitelerde aradıklarını bulmaya çalışacaktır. Kırık bağlantı yönlendirmeleri hemen çıkma oranını azaltmak ve arama motoru ve ziyaretçi ile daha kolay erişilebilir bilgi sağlamak için çok önemlidir. Her küçük ve büyük şirket için olmazsa olmaz bir SEO hizmeti ile arama motorlarında ilk sayfada çok düşük maliyetle organik ziyaretçi alabilirsiniz.

Kaynak: Macaw