Sosyal Medya Araçları

0
298

Sosyal Medya Araçları, ile sürece dayalı yönetimi basitleştirebilirsiniz. Bu makalemiz ile ideal sosyal medya yönetim araçlarını bulabilir ve kendinize uygun araçlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Yanı sıra bir çok yönetim araçları alanında en iyisi olduğunu iddia etmektedir. Ancak bu içeriğimizde Sosyal Medya Yönetimi üzerine ihtiyacınızı karşılayan ve gereksinimleri karşılayacak seçimleri kolaylıkla yapabileceksiniz. Sosyal Medya uzmanlığımızı gerektiren tecrübeler ile aydınlatmak için ayrı ayrı başlıkta sizler için aşağıda listeledik.

Sosyal Medya mecralarını verimli ve geri dönüşümü yüksek şekilde kullanmanın en basit yolu çalışmaları basitleştiren araçlardır. Potansiyel kitlenizin markanızı hatırlaması için yaygın kullanılan mecralarda aktif reklamını yapmakta oldukça önemlidir.

Sosyal Medya Araçları

Sosyal Medya Araçları, ile çeşitli kolaylıklar sağlarken abartılan çalışmalar ise spam olarak sinyaller yaratabilir bu sebepten yapılan çalışmaları düzenli devam ettirmek önemlidir.

TweetReach

TweetReach, Twitter üzerinde paylaştığınız içeriğin ve/veya postun kaç kişinin gördüğünü ve kaç kişi tarafından hakkınızda konuştuğunu gösteren bir sosyal medya aracıdır. Twitter gibi geniş bir mecra üzerinde yapmış olduğunuz çeşitli kampanyaların detaylıca değerlendirmenizi sağlar.

Hootsuite

Hootsuite, bir çok sayıda özelliği barındırmaktadır. Ayrıca kurumsal yapılanması ile güvenli bir çalışma süreci sağlar. Güçlü alt yapısı ile genel olarak büyük ajanslar tarafından yaygın olarak kullanılır. Özetle birden fazla sosyal medya profillerini aynı anda yönetme kolaylığı sağlarken, içeriklerinizi gün saat ve tarih olarak ayarlayabilme imkanı verir. Sosyal Medya yönetim aracı olarak değerlendirmek için gayet yeterli bir araç olduğunu düşünmekteyiz.

Klout

Klout, sosyal medya üzerindeki değerleri hesaplayarak paylaşımlarınızın popülarite durumunu gözetmektedir. Sosyal Medya üzerinde kimler paylaşımlardan etkilenmiş veya etkilendiğiniz metrikler ile içerikleriniz adına ilgili kitlenin ihtiyaçlarına yönelebilirsiniz.

Social Mention

Social Mention, aracı ile çalışma yaptığınız içeriğin mecra üzerinde paylaşım sıklığından tutunda paylaşım yapan kullanıcıların beğenileri gibi detaylara hızlıca ulaşabilirsiniz. Böylece ilgili kitleye rahatça seslenebilir ve doğru içerikler ile profillerinizi süsleyebilirsiniz. Social Mention gelişmiş bir platform olması ile tüm dünya genelinde hizmet sağlayarak 40 farklı dilde arama yapma kolaylığı sağlıyor.

Twazzup

Twazzup, aracını Twitter’ın arama motoru olarak adlandırabiliriz. Bu Sosyal Medya Tools’u ile ilgili kelime şekliyle takip edebilir ve detaylandıra bilirsiniz.

Güncellenecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here