Tela Çanta, fiyatları yüksek kaliteli malzemeler belediye ve kurumsal çanta üretiminde firmamız tarafından kullanılmaktadır. Buna ek olarak, profesyonel işçilik yardımıyla, sağlam ve dayanıklı promosyon çantası modelleri ortaya çıkıyor. Buna polipropilen hammaddeden yapılmış bir çanta diyoruz. Teala çanta promosyon çanta üretiminin büyük bir parçasıdır. Bunun birçok nedeni olmasına rağmen, en önemli nedenler şu şekilde listelenebilir:; fiyat bez torbaları, jüt torbaları ve impereks gibi torbalardan çok daha ekonomiktir.

Tela Çanta

Ham Bez Çanta, Üretim diğer çanta kumaşlarından daha kolaydır. Genellikle, stokta çok sayıda renk mevcuttur. Hemen tüm baskı teknikleri için uygundur. Bir ürün olmasa da, 1 yıl boyunca doğada çözündüğü için çağama dostça bir üründür. Dikiş üretimi dışında daha basit ve daha ucuz ürünler için alternatifler vardır. Baskısız bez torba baskı için hazırdır. Baskı olmadan %100 pamuklu iplikten üretilir ve %100 organik üründür. İster boya ister basın, kendi bebek bezi çantanızı tasarlayın.

Ham Bez Çanta

Bez Çanta, Sapın uzunluğu 40 cm ve sapın yüksekliği 30 cm’dir. Satın alma fiyatı için geçerli hiçbir baskı ile en az 10 ham bez çanta. Süblimasyon ham bez torba baskı emprenye ofset baskı dijital baskı yapılabilir. Bez çanta boyutu: 35 santimetre x 40 cm(+-5mm) baskılar olmadan ham bez çanta baskı için hazır düz bez çanta satın almak veya boya veya baskı bez çanta tasarım toptan düz bez çanta satın düz bez çanta kullanım yerleri ham bez çanta kişiselleştirilmiş olabilir.

Bez Çanta

Uniway Bez Çanta, Çeşitli desenler üzerinde baskı nakış yaparak kullanılabilir. Ham bez çantalar, fuarlarda, seminerlerde, konferanslarda, açılış törenlerinde, düğün törenlerinde ve organizasyonlarda gün ve pazar çantalarının alışverişte önemini yansıtmak için promosyon ürünleri olarak kullanılabilir. Ayrıca bir plaj çantası olarak kullanabilirsiniz. Ham bez torbalar üzerindeki baskı ile, kurumsal şirketler uzun vadeli reklam ürünleri olarak kullanabilirsiniz.

Kaynak: Uniway Bez Çanta