Toptan Sebze Meyve, Tüketiciler her zaman belirli bir yerde belirli bir zamanda toptan meyveye ihtiyaç duyarlar ve belirli bir durumda satın almayı beklerler. Tek başına tüketicilerin ihtiyaçları doğrultusunda tek bir yetiştirilen meyveye sahip olmak yeterli değildir. Çünkü bu ürünler tüketicilerin satın alacağı pazarlanacak. Bu nedenle, Dağıtım Hizmetleri nedeniyle dağıtım kanalları son aşamada önemlidir.

Toptan Sebze Meyve

Toptan Sebze, Optan sebze ürünleri hızlı bir şekilde bozulabilir ve hasatın üretimi nedeniyle ürünlerin kalite kaybı nedeniyle tüketiciye çok kısa sürede teslim edilmelidir. Bu nedenle sebze ürünleri için piyasa faaliyetleri çok önemlidir. Ülkemizde toptan piyasaların dağıtım kanallarında toptan piyasalar farklı bir öneme sahiptir. Türkiye de 200 den fazla toptancı var. Toptan sebze meyvesi, doğrudan pazarlama sistemlerinin üreticilerin kendilerinin satıcıları olduğu pazarda yer almaktadır.

Toptan Sebze

Toptan Meyve, Üreticiler bu sistemde üretici pazarında, mahalle pazarında veya sokakta kendi araçlarıyla satıyorlar. Bu şekilde, ürünler üreticiye daha uygun fiyatlı. Sadece firmamız tarafından sunulan toptan sebze meyve hizmetinde, Ürünler tüketiciye en uygun fiyatlarla geliyor, Burhan Ziraat yardımıyla en iyi ürünlerin seçilmesinin yanı sıra, tüketiciler yüksek fiyat performans dengesi yardımıyla en kaliteli sebze ve meyveleri alma fırsatına sahipler. Uzun yıllardır taze meyve ve sebze üretimi ile satış ve dağıtım faaliyetlerini yürüten Burhan Ziraat, farklı noktalarda toptan ve perakende.

Toptan Meyve

Toptan Meyve, Satış yaparak sektörün önde gelen firmalarındaki yerini bulmayı başarmıştır. Burhan Ziraat, ileri teknolojik imkanlarıyla üretim ve satış alanlarını genişletmeye devam etmektedir. Merkezi bir dağıtım deposu kurarak toptan satış ağını geliştiren Firmamız, her gün yüzlerce müşterisine hızlı ve kaliteli çözümler üretme ilkesini benimsemiş ve bu kapsamda faaliyetlerine devam etmektedir. Toptan sebze tedarikçilerinin kısa sürede tüketicilere ürün tedarik etmenin yanı sıra ürün tedarik etmeleri gerekmektedir. Hal yerine tedarikçi kullanımı veya toptan meyve ve sebze satın alacak kişilerin pazarları mali yükünü azaltacaktır.