Toz Boya Ekipmanları, Elektrostatik toz boya ve toz boya sektörlerinde müşterilerin ve son. Kullanıcıların karşılaştığı sorunları en aza indirmek ve ilgili. Ürünler ve kalite/kalite çerçevesi tedarik ederek en kaliteli ürünleri elde etmek amacıyla kurulmuştur. Ürünlerimiz en iyi kalite ve rekabetçi fiyat vardır. Kontrol ünitesi tamamen elektronik ve soket kartlarıdır. Robot kontrol ünitesinin önünde bir dijital ekran var. PCB kontrol ünitesi Plc kontrol edilir.

Toz Boya Ekipmanları

Toz Boya Makineleri, Tüm ayarlar dijital ekrandan kolayca yapılabilir. Robot darbesi 2000-2400 mm’dir. Robotun içindeki zincir hareket mekanizmasına asılan recircomator. Hareketli bir redüktör ve kılavuz sütun boyunca yukarı ve aşağı. Hareket edebilen iki yönlü bir aktif motor ile çalışır. Corona ve tribo sistemlerinde kullanılmak üzere STR 3000 toz boya tankları 50, 100, 160, 200 Lt. olarak tasarlanmıştır. Toz boya depoları, toz boya yerleştirildiği ve enjektörlerin yerleştirildiği özel olarak tasarlanmış depolardır.

Toz Boya Makineleri

Toz Boya Tesisi, toz boya tanklarının altına yerleştirilen ithal sıvı tabandan geçirilir. Sıvı taban havadan geçer, ancak boya yoluyla değil. Bu şekilde, boya parçacıkları tanka aktarılır. Tank üzerindeki özel olarak monte edilmiş enjektörler, boyayı kolayca emer ve tabancalara teslim eder. STR 3000 geri dönüşüm sistemi, kabinde biriken toz boyaların yeniden kullanımı için çok uygun bir ünitedir. Kabinin altındaki tankta biriken toz, özel bir geri dönüşüm enjektörü ile emilir. Daha sonra bir mini siklon toz kaplamadan geçer ve hava birbirinden ayrılır.

Toz Boya Tesisi

Toz Emaye Tesisi, Mini siklonun altındaki ekran bölümüne aktarılır. Burada toz kaplamaların istenmeyen kısımlarından 10 mikrona kadar otomatik elimine edilir. Elimine edilen, ekranın altına yerleştirilen sıvı bazlı toz boya tankına aktarılır. Kısa sürede ürün ve hizmet kalitesi ile kendini kanıtlamış olan Promaks, pazar lideri olma yolunda hızlı ve güvenilir adımlarla ilerlemiştir. Toplam kalite kavramı içinde, maksimum düzeyde müşteri memnuniyetini esnek yönetim ve üretim yapısı ile ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

Devren satılık toz boya tesisi

Statik toz boya, manyetik etkisi olan çelik ve metal parçalar üzerinde uygulanan bir toz boya teknolojisidir. Elektrostatik toz boya, ahşap desenli metal boya elektrostatik toz boya. Özel renk seçenekleri ile Türkiye’nin tüm bölgelerinde çeşitleri ile / İstanbul hizmet veren bir şirkettir. Ayrıca bakır profil ve metal sektörünün ihtiyaçlarına göre çözümler üretmekte. Örnek toz boya galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Elektrostatik toz boya tesisi

Isıtma ünitesi STR 3000 ısıtma eşanjörleri minimum yakıt tüketimi maksimum verimlilik temelinde tasarlanmıştır. Fırının arkasına monte edilen termokupllarımız, fırın sıcaklığını ortam sıcaklığından + 230ºC’YE kadar artırabilir. STR 3000 ısıtma eşanjörleri 310 kaliteli paslanmaz çelik malzemeden yapılmıştır ve 1000 ºC’YE kadar dayanıklıdır. Termobloklarda kullanılan duman boruları, normalize edilmiş kesintisiz duman borularıdır.

Elektrostatik toz boya fırını imalatı

Termoblok yanma odasına yerleştirilir ve 150mm taş yünü ile izole edilir. Yanma odası, termoblok arızalara karşı bir müdahale kapağına sahiptir. Yanma odasında, fırına ısı yayan türbinin bir fanı vardır. Termoblok üzerindeki gözlem deliği nedeniyle yanma verimliliği kontrol edilir ve Termobloktaki gaz ve motor sıkışmalarına karşı önlemler alınır.

Toz boya sistemleri

Kutu tipi fırın teknik özellikleri STR 3000 BoxType pişirme ve kurutma fırınları sandviç panellere monte edilir ve demonte formda üretilir. Elektrostatik toz boya tesisi hattı, paslanmaz çelik anahtar teslimi fabrika üreten toz emaye tesisi hattı. Türkiye’de ve yurtdışında birçok fabrika kuruldu. Plastik kabinler, boya tabancası ve toz emaye tabancası.

Elektrostatik toz boya makinası

Pişirme fırının iç kısmı 1.2 mm ST 37 galvanizli ve dış kısmı 1.2 mm ST 37 malzemedir. Fırın elektrostatik toz boya ile kaplanır ve korozyon direnci artar. Fırın panelleri standart olarak 150mm yalıtım malzemesi ile izole edilmiştir. Fırın panellerinin iç kısmı 50mm taş yünü, 120mm cam yünü ve dış kısmı. 120mm cam yünü ile izole edilmiştir ve bu yalıtım özelliği nedeniyle. Fırında ısı kayıpları ortam sıcaklığının üzerine çıkmamaktadır.

Toz boya kabini

Konveyörlü toz boya fırını, Bu şekilde, pişirme fırınlarımız daha az yakıt tüketir ve çalışma ortamını çok fazla ısıtmaz. Pişirme fırında hava sirkülasyonu sağlayan bir radyan tipi vantilatör. Bulunur ve fırında hava kanalları ve fırın boyunca uzanan. Kanallar aracılığıyla homojen bir ısı dağılımı yapılır. Isı kontrolü fırının içine yerleştirilen termokupl ile gerçekleştirilir. STR 3000 kutu tipi pişirme fırını, istenen sıcaklığa ulaştığında otomatik olarak. Sinyal verir ve pişirme fırını, ısı kontrol panelinde bulunan dijital saat vasıtasıyla kadar ayarlanabilir.

Elektrostatik boya fiyatları

Emaye boya yapan firmalar, Tanka yerleştirilen enjektörler ile toz boya tabancasına iletilen boya tekrarlanır ve boya kaybı önlenir. Toz boya, Bu sistem, yüzey kalitesini yüksek tutmak için tüm otomatik boya ve boya için önerilir. Taze boya, depodaki kapalı kapaktan hızla eklenir. Robotun altına monte edilen dört döner tekerlek vardır.Robotun dış gövdesi, DKP tabakası ile kaplanmış 2.5 mm elektrostatik boyadan yapılmıştır. Robotun hareketini sağlayan ana panele monte edilmiş bir kontrol ünitesi vardır. Robot ve robot kontrol ünitesi arasındaki güç kablosu kolayca bağlanabilir.Robot kolları istediğiniz gibi ayarlanabilir.

Elektrostatik toz boya makinası fiyatları

Toz boya tesisi, Maksimum hız 0.5 m / sn’dir. Hatanın bir kısmının açık olduğu dijital ekrana yansıyan hatalar. Hız, Yukarı hız, aşağı Hız, Hızlanma, parçaya göre inme dijital ekranda yapılır. Deneyimli sorunlara etkili çözümler üreterek sağlanan Danışmanlık Hizmeti ile sistemin verimliliğini artırmak için çalışmalar vardır. Tüm üretim sürecinin başlangıcından bu yana 2 ayrı bitkide Promaks üretimi Kalite Kontrol prosedürlerine tabi tutulmuştur. Bu şekilde, başlangıç aşamasında olası bir hatanın belirlenmesi ve müşteriye gidebilecek.

Electron toz boya tabancası

Emaye fırını, Olası hatalı bir ürünün önlenmesi ve üretim sürecinde oluşabilecek gecikmelerin önlenmesi. Üretim ve satış personelinde 20 yılı aşkın tecrübeye sahip olan ve hem kurulum. Aşamasında hem de yedek parça tedarikinde 24 saat kesintisiz hizmet sunan Promaks. Haklı olarak kazandığı güveni korumak ve güçlendirmek için tüm personeli tarafından benimsenen bir müşteri politikasıdır.

Toz boya hattı

Satılık emaye tesisi, Fırın yükleme prensibi ile çalışır, son derece. Etkilidir ve yerden tasarruf sağlar ve üretim sürecinin akışına göre farklı sistemlerde üretilir. Kutu tipi fırınlar genellikle düşük başlangıç yatırım maliyetleri nedeniyle düşük kapasiteli imalatta tercih edilir. Devam, fırınlara kıyasla daha az alan ve “düşük yakıt maliyetleri” nedeniyle kullanıcılara avantajlar sunar.

Toz boya konveyör sistemleri

Toz boya kabinleri, Elektrostatik toz boya solvent işlemi, petrol bazlı. Yanıcı ve uçucu kimyasallar içermeyen dahili ve harici bir kaplama yöntemidir. Kaplama tabakası, materyalde en son uygulanan boya tabakasını oluşturan mikro ince toz boya parçacıklarından oluşur. Aşağıdaki resimde elektrostatik toz boya örneği gösterilmektedir.

Elektrostatik toz boya sistemleri

Elektrostatik toz boya kabini, Manyetik ortamda çeşitli metalleri yükleyerek toz materyalinin. Manyetik kuvveti etkisi altındaki metal parçaların kaplanmasına dayanan bir boyama yöntemi.