Toz Transfer Sistemleri, Kendi üretimimiz olan toz Boya ve Phlok kaplama makineleri Türkiye de üretilen en kaliteli ürünler arasında yer alıyor. Deneyimli kişilerden oluşan üretim ve teknik servis ekibimizle size en hızlı desteği en iyi ürünü sunmaya çalışıyoruz. Türkiye de birçok noktaya ulaşan teknik servis ağımız işlerinizi 7 24 bozmamak amacıyla hizmet vermektedir. 180 C = 20 dakika 190 C = 15 dakika 200 C = 10 dakika değerler nesne sıcaklığını temsil eder. Güvenlik toz kaplamaları Yanıcı değildir ancak yanıcı olarak tanımlanır.

Toz Boya Yedek Parçaları, Toz hava karışımının alev sıcaklığı 450 600 C dir. diğer güvenlik bilgileri 91 155 UE güvenlik bilgileri formdaki talimatlara göre hazırlanmıştır. Sandviç tip kilitli panellerden oluşan fırının iç yüzeyi galvanizli sacdan oluşur ve dış yüzey toz boya ile DKP tabakasından oluşur. Toz boya yedek parçaları tüm toz boya sistemlerinde ve parçalarında arızalar için ekonomik çözümler sunar. Toz Boya sistemlerinin kullanımı sırasında birçok farklı faktöre bağlı olarak çeşitli arızalar meydana gelebilir. Tam sistem veya ürün değişikliği gibi bu tür arızaların bir gerekliliği yoktur.

Toz Boya Cihazları, Yedek parçalar arızalı parçalarla çok ekonomik bir şekilde değiştirilebilir. Bu şekilde arızaları çok daha ekonomik bir şekilde düzeltmek mümkündür. Strong3000 sistemleri için yedek parçaları pratik bir şekilde gerçekleştirmek mümkündür. Toz boya tabancası yedek parçaları bugün toz boya sistemlerinde en arızalı Ürün için önemli bir avantaj sağlamaktadır. Kullanım yoğunluğu ve olağandışı faktörler nedeniyle toz boya elekleri gibi ürünlerde parça problemleri ortaya çıkabilir. Toz boya yedek parçaları toz boya yedek parçaları toz boya yedek parçaları bu ürünlerdeki parça arızalarını gidermenin en pratik ve ekonomik yolunu sağlar. Bu en zor şekilde bulunabilir hatta orijinal yedek parça ile en hassas parçalar için tedarik edilir.

Toz Boya Kabinleri, Mikron toz boya tabancasında yedek parça temini pratik bir şekilde gerçekleştirilebilir. Çok uygun fiyatlı yedek parçalar ile her çalışma alanında kaliteli ve profesyonel çalışma koşulları yaratılabilir. Toz boya sistemi Ürün için gerekli olan yedek parçaların tedarik edilmesine yardımcı olur ve ekipmanı yüksek maliyet olmadan karşılanır. Toz boya yedek parça fiyatları toz boya yedek parça ve toz boya fiyatları sektörün en uygun fiyatları sunulmaktadır.

Toz Boya Tabancaları, Bu şekilde bu alandaki Sanayi şirketlerinin maliyetlerinin ciddi bir seviyede azaltılabilmesi sağlanmaktadır. Bu nedenle şirketler tarafından çok yoğun ve sık bir şekilde tercih edilmektedir. Günümüzde toz boya filtre fiyatları için en uygun alternatifler sunulmaktadır. Toz boya elekleri ile boyama işlemini daha hassas ve kalıntısız bir şekilde yapmak mümkündür. Emaye toz boya ve toz boya topraklama en yüksek kalite ve en profesyonel çözümler gibi tüm ihtiyaçları kullanılabilir.

Yaş Boya Sistemleri, Gelişmiş altyapısı ile toz boya uygulamalarının en yüksek kalitesini sağlamaya yardımcı olur. Bu şekilde sektörün gelişimindeki markaların önde gelen özelliklerinden biri kendini pozisyonda bulur. Duvar panellerinin derzlerinde 300ºc dirençli silikon kullanılmıştır. Fırın panelleri 160 mm kalınlığında 53 kg m3 yoğunluğa sahip taş yünden izole edilmiştir. sirkülasyon fanı da 250ºc de kullanıma uygundur.