Xiaomi Ekran Değişimi, Ekranım kırıldı ön cam kırıldı Dokunmatik çalışmıyor ekran mürekkep oluştu ASUS markası cep telefonunuzun ekranı kırıldığında hiçbir görüntü gelmiyor teknik servis garantimiz ile ekran değişimi işçilik ücreti de dahil olmak üzere ekran Dokunmatik değişimi tamamen orijinal ekranlarla değiştirilir ve uzman teknisyenlerimiz tarafından dikkatle yapılır. ASUS zenfone 5z ASUS zenfone 5Z ASUS ekran ve cam sırasında ve değişiklikten sonra kesinlikle telefonunuzdaki bilgileri silmez.

Xiaomi Ekran Değişimi

LG Ekran Değişimi, Teknik servisimiz bilgilerinizin silinmeyeceğini garanti eder. Aynı zamanda telefonunuzun performansında kesinlikle bir değişiklik yoktur yani. dokunma hızı dokunma hassasiyeti ve ekranın parlaklığı. Ekran değiştirilir değiştirilmez telefonunuz test edilir ve incelemeniz için beğeninize sunulur. Bir dokunmatik ekran değiştirme olarak ASUS ekran değiştirme %100 seri numarası ve orijinal ekranlar kullanılarak gerçekleştirilir.

LG Ekran Değişimi

Asus Ekran Değişimi, Öte yandan sadece ön camın iç ekran çatlaması ve dokunmatik ekranın arızalanması ve ekranda siyah veya mor lekelenme gibi sorunlar nedeniyle görüntüyü kaybetmek mümkündür. Böyle istenmeyen durumlarla karşı karşıya kaldığında xiaomi nin cep telefonunuzun ekranını değiştirmesi gerekiyor. Xiaomi xiaomi anlayan bir teknisyen tarafından güvenilir bir hizmet ekran değişikliği yapmak için tavsiye edilir. Yetersiz görüntü kalitesi orijinal olmayan kalitesiz bir ekrandan elde edilemez. Ayrı standart dışı kalitesiz ekranlar telefonun diğer donanım bileşenlerine de uymayabilir.

Asus Ekran Değişimi

Sony Ekran Değişimi, Xiaomi ekran değişikliği xiaomi ekran molası nedeniyle ekran değişikliği yapıldığında telefonun performansında olumsuz bir değişiklik yoktur. Telefonunuzun hafızasındaki bilgiler kesinlikle kaybolmaz çünkü ekran değişikliği sırasında format cihaza atanmaz. Hizmetimizde Kırılan xiaomi ekranları ekonomik fiyatlarla en uygun teknik koşullarda ve kaliteli ekipmanlarda uzman teknisyenler tarafından değiştirilir. Xiaomi ekran değiştirme tam bir dahili ekran ön cam dokunmatik alanı ve harici panelden oluşan kaliteli bir Orijinal Ürün kullanır. Cihazın görüntü ve ekran kalitesi ilk güne dönüşür. Dokunmatik hassasiyet hızı parlaklık ve kalitesinde olumsuz değişiklikler yaşamaz.

Sony Ekran Değişimi

Lenovo Ekran Değişimi, ekranı bozulursa orijinal ekran değiştirme fiyatı 450 TL olup tam bir iç ekran ön cam dokunmatik alan dış panelden oluşur. Ekran onarımı 30 dakika içinde uzman ve deneyimli Sony teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilir. Nakliye bu süre sadece 3 (üç) iş günü. Ekran değiştikten sonra bilgileriniz silinmez. Telefon performansında değişiklik yok.

Lenovo Ekran Değişimi

Sony Xperia XZ ekran değişiminden sonra kırılmaz cam koruyucu hediyeniz £ 20 değerinde ücretsiz olarak kullanılabilir. Daha sonra 6 ay GSM haberleşme imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartı hazırlanır. Bir garanti kartınız olduğundan kullanıcı hatası hariç ekranla ilgili en ufak bir sorun bile ücretsiz olarak çözülür.