Yangın Kapısı, müdahale alanında en büyük yardımımız olan yangın kapıları hayatımızın en önemli alanlarına yerleştirilmiştir. Bu nedenle, yangın kapıları bazı özelliklere sahip olmalıdır. Yangın kapısı, yangın ve benzeri acil durumlarda insanın dışarıya boşaltılmasını sağlayan kapıya verilen addır. Metal malzemeler kullanılarak üretilirler ve amaçlanan kullanımlarına göre 30, 60, 90 ve 120 dakikaya kadar alev geciktiricilere dayanabilirler.

Yangın Kapısı

Onlar duman geçirimsiz olduğundan, onlar da yangın sırasında duman zehirlenmesi insanları korumak. Acil çıkış kapıları olarak da bilinen bu kapılar, itfaiyenin yangın düzenlemelerinde büyük bir yere sahiptir. Yönetmeliklere göre birçok yapıda tutulması zorunlu hale getirilmiştir. Yangın yönetmeliklerine uygun olarak, çok sayıda insanı benzer şekilde içeren binalarda yangına karşı önlem almak zorunludur.

Belirli bir süre için ısı ve alev geçidine karşı koyabilen yangın kapıları, bu önlemler kapsamında gerekli noktalarda kullanılır. Yangın sahnesinden çıkmak için önemli olan yangın kapıları; binalar merdiven yangın açılır. Genel olarak, binaların arka veya tarafındaki kapılar, insanlar güvenle çıkabilirler. Şimdi yüksek binalarda yangın kapıları olması zorunludur.

Yangın Kapıları

Yangın sırasında, insanların güvenli bir şekilde çıkabileceği noktalara dikkat çekiyor. Acil çıkış kapısı olan yangın kapıları arasında; çıkış yazıtının bulunduğu kapılar oldukça büyüktür. Yangın kapıları 30 derece başlamak için kullanılabilir; 60 derece, 90 derece, 120 derece ve 180 derece. Birçok yangın kapısı modelinin gerçekleştiği bu alanda panik Bar yangın kapısı, cam yangın kapısı, çelik kapı. Dekoratif yangın kapıları, standart yangın kapıları gibi benzer modeller bulunmaktadır.

Yangın Kapıları, Acil Çıkış ve Sac Kapıları

Bununla birlikte, yangın kapısı bir zorunluluktur, Kapı Aksesuarları da dahildir. Kapı kolları ve mil kapakları bu alanda ön plana çıkıyor. Yukarıdaki özellikler yangın kapılarının teknik özellikleridir. Bu özellikler sayesinde, yangın sahnesinin çıkışında ve yangının sızmaması üzerine önlemler alınacaktır. Özellikle, yüksek yangın potansiyeli olan yerlerde ve yangın ekipmanlarının bulunduğu alanlarda, yangın kapılarının gerçekleşmesi zor hale getirilmiştir.

Yangın Kapıları San. ve Tic.Ltd.Şti.

Yurt dışından ithal edilebilecekleri şekilde evde hizmet veren uluslararası kurumlardan yangın kapıları da temin edilebilir. Yangın kapıları üretiminin amacı, insan sağlığını korumak ve yangın ve duman gazının etkilerinden izole etmektir. Yangın, insanların güvenli çalışmasını destekler. Bina kaçış koridorlarında ve yangın merdivenlerinde yangın ve duman dikkatli bir şekilde korunmalıdır.

Yangın Kapısı | Istanbul Yangın Kapıları

Bu nedenle yangın merdiveni yangın mühendisliği ve yönetmeliklerine uygun olarak ve bu yangın merdiveni. Isı ve duman geçirmez özel yangın kapıları korunmalıdır. Yangın kaçış kapılarımızın 120 dakikalık bir yangın kanıtı var. Kılıf ve kanatlar 200-220 C konveryli sprey ve yıkama hattı statik boya tesisinde boyanmıştır. Yangın, olay durumunda, öncelikle insan yaşamının korunması için yatak örtubet bina ihtiyacıdır.

Yangın Kapıları | Yangın Kapısı Fiyat – Yangın Söndürme Sistemleri

Diğer açılardan; Yangın sırasında binanın belirli bölümlerine ve çevredeki binalara sıçramaya karşı önlemlere güvenmek en iyisidir. Yangın kapıları okullar, hastaneler, alışveriş merkezleri, sanayi tesisleri, tiyatro beyaz ekran. Fuar toplantısı Kongresi, toplantı tesisleri, iş merkezleri ve konutlar gibi yayın salonlarında kullanılmaktadır. Yangın direnci, duman ve alev direnci özelliği. Dışarıdan kilitli olsa bile, panik bar sisteminin içinden sürekli çıkış sağlar yangın durumlarda hızlı ve güvenli tahliye sağlar.

Camlı Yangın Kapısı

Kapılar, yerin kullanıcı sayısını dikkate alarak tek kanatlı veya çift kanatlı olarak üretilmektedir. Bu durumda, soğuk ve sıcak duman fitili kullanılır. Sigorta anlık ısı etkisi ile genişler ve duman ve ısı geçişini önlemek için kanat ve şasi arasındaki boşlukları kapatır. Yangın kapı kanatları 1mm DKP levhadan üretilmektedir. Kanatta kapının Yangın sınıfı için uygun özel yalıtım malzemeleri kullanılır.

Yangın Kapısı, Teknik hacim kapısı, Şaft Kapağı

Kapı dış etkenlere karşı yüksek koruma sağlamak için epoksi polyester toz boya ile boyanmıştır. Kapılar istenilen renkte boyanır. Yangın kapıları, konutlar, alışveriş merkezleri, hastaneler, iş bölgeleri, beyaz perdeler. Tiyatrolar ve konser salonları, oteller, fabrikalar ve depolar gibi yerlerde kullanılmak üzere önemli olan ürünlerdir. Mks yangın kapıları geniş bu alanlarda gereksinimlerini karşılamak için uygundur.